دواین جانسون از نبردش با افسردگی پرده برداشت، واکنش طرفداران

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران به نقل از ورایتی، دواین جانسون در مصاحبه ای از نبردش با افسردگی پرده برداشت و گفت آنقدر حالش بد بود که در یک آن زیر گریه می زد.

دواین جانسون از نبردش با افسردگی پرده برداشت، واکنش طرفداران

این بازیگر پرطرفدار درباره چالش هایی که برای حفظ سلامتی روانی خود داشت صحبت و تاکید نمود کوشش و رنج یک چیز واقعی است و او افسرده شده بود و داشت از دست می رفت.

جانسون گفت وقتی مصدوم شد و رویاهایش برای فوتبال حرفه ای به هم ریخت، این مسائل برایش پیش آمد. این آسیب دیدگی موجب شد تا یک سال پس از امضای او با لیگ فوتبال کانادا، کنار گذاشته گردد و به فاصله کمی پس از آن نامزدش هم رابطه اش را با او قطع کرد.

وی اظهار کرد: به نقطه ای رسیده بودم که نمی خواستم هیچ کاری بکنم یا جایی بروم و فقط گریه می کردم.

این بازیگر که اکنون برای معرفی فیلم وحشی گری در حال برگزاری یک تور است در مصاحبه خود خیلی آشکار درباره خاطرات رنج آوری که در گذشته تجربه نموده سخن گفت.

در ماه فوریه او تصویری از خودش را در اینستاگرام منتشر کرد که مربوط به فیلمی با عنوان توپچی ها برای شبکه اچ بی او بود. در این صحنه او برابر یک سنگ قبر در گورستان ایستاده بود. در شرح این تصویر وی نوشت که این صحنه مربوط به خودکشی برادر شخصیتی است که او نقشش را بازی نموده است و اضافه کرد: همه ما زمانی در این صندلی ایستاده ایم. وی شرح داد که وقتی 15 سال داشت مادرش می خواست دست به خودکشی بزند و او بود که مادرش را نجات داد و مانع این کار شد.

مصاحبه این بازیگر با واکنش های زیادی از هوادارانش روبه رو شد و او پس از آن در توییتر نوشت: افسردگی تبعیض نمی شناسد. وی اضافه کرد: زمان زیادی برد تا خودم و این بیماری را بشناسم، اما کلیدش این است که نباید از رو در رو شدن با آن ترسید.

وی در ادامه نوشت: به خصوص آنهایی که دوست دارند آن را پنهان نمایند باید بدانند تنها نیستند.

وحشی گری یا رمپیج فیلمی علمی تخیلی هیولایی به کارگردانی برد پیتون است که با اقتباس از یک بازی کامپیوتری ساخته شده است.

quiz1.ir: مجله آزمون اول: مجله خبری تحلیل صنایع آموزشی و کارگاهی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 12682

به "دواین جانسون از نبردش با افسردگی پرده برداشت، واکنش طرفداران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دواین جانسون از نبردش با افسردگی پرده برداشت، واکنش طرفداران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید