دوک کوی چند دقیقه فراموشی گرفت

به گزارش شیوا مارکت، فام دوک هوی هر چند دقایقی دیگر به بازی ادامه داد و سپس با وان دائی تعویض شد اما بر اساس گفته های خودش تا چند دقیقه نمی دانست چه اتفاقی افتاده و حافظه اش را برای مدت کوتاهی از دست داده بود.

دوک کوی چند دقیقه فراموشی گرفت

دوک کوی چند دقیقه فراموشی گرفت

سایت ورزشی دتائو ویتنام گزارش داد فام دوک هوی در دقیقه 54 بازی ویتنام مقابل ایران همراه بازیکن شماره 17 ایران (مهدی طارمی) برای ضربه به توپ به هوا پرید که دو بازیکن از ناحیه سر با یکدیگر برخورد شدیدی داشتند. دوک کوی پس از این برخورد به صورت مستقیم با سر به زمین افتاد که صحنه ای دلهره آور بود.

بر اساس این گزارش، فام دوک هوی هر چند دقایقی دیگر به بازی ادامه داد و سپس با وان دائی تعویض شد اما بر اساس گفته های خودش تا چند دقیقه نمی دانست چه اتفاقی افتاده و حافظه اش را برای مدت کوتاهی از دست داده بود. البته او خیلی سریع به شرایط طبیعی بازگشت. کادر پزشکی تیم ملی ویتنام هم اکنون شرایط فان دوک هوی را تحت نظر گرفتند تا مسئله ای برای همراهی این تیم در بازی پایانی مرحله گروهی جام ملت های آسیا برابر یمن نداشته باشد.

طارمی قبل از این برخورد یک کارت زرد گرفته بود و اگر داور مسابقه سختگیی می کرد می توانست او را با یککارت زرد دیگر اخراج کند.البته طارمی عمدا چنین برخوردی نداشت و خوشبختاه داور تصمیم درستی گرفت.

3-185

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 2694

به "دوک کوی چند دقیقه فراموشی گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوک کوی چند دقیقه فراموشی گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید