دیوار کوتاه خانم بازیگر؛ همه چیز تقصیر پانته آ بهرام است!

به گزارش شیوا مارکت، روزنامه شهروند - پولاد امین: روز گذشته گزارشی چاپ شد با این مضمون که پانته آ بهرام، بازیگر سریال دلدادگان، در پستی اینستاگرامی با نشان دادن اعتراض به تغییر، یا به گفته این بازیگر سانسور انتها این سریال به تلویح خبر از مسائل اقتصادی این سریال نیز داده است.

دیوار کوتاه خانم بازیگر؛ همه چیز تقصیر پانته آ بهرام است!

این پست اینستاگرامی در کوتاه زمانی در شبکه ها و کانال ها دست به دست شد، اما در همین حد نماند و پای افراد دیگری را هم وارد کارزار کرد. نخستین نفر منوچهر هادی، کارگردان دلدادگان، بود که به صحبت های پانته آ بهرام واکنش نشان داد و تلویحا اتفاقات پیش آمده را گردن پانته آ بهرام انداخت که یکی از بازیگران اصلی ما در فینال کار با ما همراه نشد که مجبور شدیم فیلمنامه را تغییر دهیم و در نبود ایشان بهترین فینالی که می شد نویسنده کار بنویسه و ما بگیریم همین بود....

اما خاتمه سریال قرار بود چگونه باشد که الان سر تغییراتش جنجال به پا شده است؟

پانته آ بهرام گفته بود که خاتمه افسانه این نبود، اگر بدقولی صداوسیما نبود! افسانه برای نجات پسرش، توسط هاتف کشته می شد و... این ماجرا را دیگر بازیگر پروژه، شاهرخ استخری هم تلویحا تأیید می نماید: ارغوان نباید تیر می خورد، خانم بهرام نازنین درست می گن، یه سه تا نقطه هم آخر جمله شون گذاشتن که اگه اجازه بدین یکى از اون نقطه ها رو هم من بگم، بله قرار بود افسانه توسط هاتف کشته بشه ولی 2 تا صدای شلیک شنیده می شد که یکیش گلوله ناقابلی بود که افسانه به هاتف می زد....

حالا که می بینیم چه اتفاقی قرار بود بیفتد، متوجه می شویم اتفاق عجیب وغریبی هم قرار نبوده رخ دهد. قرار نبوده یک باره سریال ارتقا پیدا کند و بگردد خانه پوشالی. ماجرای کناره گیری پانته آ بهرام اما انصافا ماجرای مهم تری است...

بازیگری که منوچهر هادی از او گلایه دارد، پانته آ بهرام است؛ ایفاگر یکی از اصلی ترین نقش های سریال که کینه کهنه اش موتور محرک درام سریال است. این بازیگر که در پست خودش نیز با الصاق هشتگ #مسائل-اقتصادی نشان داده بود که قصد ندارد وجود و بروز مشکل اقتصادی با تهیه کننده را انکار کند، ظاهرا چون تهیه کننده نتوانسته بوده تعهدات اقتصادی سریال را نسبت به ایشان برآورده کند، در روزهای خاتمهی سر فیلمبرداری حاضر نشده و غیبت ایشان هم برای منوچهر هادی و بابک کایدان چاره ای نگذاشته مگر تغییردادن خاتمه بندی سریال.

درواقع می گردد گفت که همه دردسرها سر کمبودهای اقتصادی پروژه پیش آمده است. شاهرخ استخری هم آن را تأیید می نماید: قضاوت نمی کنم شما رو خانم بهرام، ای کاش می موندین و همه تیم با هم خاتمه بهتری رو برای سریالی که مردم دوست داشتن رقم می زدیم.

حسرت تهیه کننده، کارگردان و البته شاهرخ استخری که کاش خانم بهرام این چند روز را هم تحمل می کرد، یعنی که این بازیگر از قراردادش تخطی نکرده؛ و گرنه واکنش منوچهر هادی و دیگر همکاران پانته آ بهرام تا این حد مهربانانه نبود. موضعی که ایرج محمدی، تهیه کننده سریال نیز با عواملش اشتراک دارد که در کافه سینما به نقل از جوان آمده: از آنجایی که صداوسیما به عنوان یک نهاد مهم مدتی است با مشکل اقتصادی روبه رو است، این مشکل اقتصادی به سریال ما نیز منتقل شد و همین باعث شد که ما نتوانیم از پس تأمین خواسته های اقتصادی خانم پانته آ بهرام برآییم و قطار خانواده دلدادگان به خاطر مسائل اقتصادی به ایستگاه آخر نرسید.

حالا پانته آ بهرام در فضای مجازی متهم شماره یک ماجرا است. بازیگری با کارنامه ای تحسین شده و درجه یک که سر آخرین کارش شاید یک بار برای همواره خواسته طبق قراردادش عمل کند. حالا او متهم است که دست کارگردان را در پوست گردو گذاشته و یک سریال را زمین زده است. البته مفاد قرارداد این بازیگر تعیین نیست، اما از سوی دیگر موضعگیری همدلانه و مهربان منوچهر هادی و ایرج محمدی نشان از این دارد که این بازیگر چیزی بیش از تعهداتی که ابتدای کار به او داده شده، نخواسته که اگر این گونه نبود الان رسانه ها پر بودند از اتهام حرفه ای نبودن به بازیگری که تا همین جای کار هم یکی از معدود دلایل سطح قابل قبول سریال بوده است.

پانته آ بهرام البته حاضر نمی گردد با رسانه ای خاص صحبت کند و همه را وعده می دهد به گفت وگو با یکی از خبرگزاری ها- تا تمام نشریات و رسانه ها پاسخ سوالاتشان را بگیرند. اما پرسشی که اتفاقا نه پانته آ بهرام، بلکه تهیه کننده و کارگردان و البته مدیران صداوسیما باید پاسخ دهند این است که چرا باید اجازه دهند بازیگری که جز توقع پایبندی به تعهدات طرف مقابل گناه دیگری نداشته، زیر سوال برود. آیا کناره گیری پانته آ بهرام را نباید به عنوان گام آغازین حرفه ای گری در صداوسیما اتفاقا مورد تشویق قرار داد؟ رسانه ای با درآمدهای نامحدود تبلیغاتی که اغلب برنامه هایش را به اسپانسرها سپرده، با ردیف بودجه مصوب و... چرا نباید به تعهداتش در قبال برنامه سازانش عمل کند؟

راستی منوچهر هادی و ایرج محمدی آیا در صورت پاس نشدن چک های دستمزد خودشان نیز تا این حد مدارا می کردند و همکاران شان را به مدارا تشویق می کردند؟

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: برترین ها
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 6918

به "دیوار کوتاه خانم بازیگر؛ همه چیز تقصیر پانته آ بهرام است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیوار کوتاه خانم بازیگر؛ همه چیز تقصیر پانته آ بهرام است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید