رئیس قوه قضائیه پنجشنبه مهمان بوشهر است

به گزارش شیوا مارکت، آیت اله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه پنجشنبه به بوشهر سفر می کند.

رئیس قوه قضائیه پنجشنبه مهمان بوشهر است

به گزارش از ، ملاقات با خانواده معظم شهدا و قشر های مختلف مردم، ملاقات با قضات، شرکت در جلسه شورای اداری استان بوشهر و شورای عالی قضایی از جمله برنامه های سفر پنجشنبه رئیس قوه قضائیه به بوشهر است.

امروز هم معاونان و هیات هایی از قوه قضائیه در سفر به نقاط مختلف استان بوشهر مسائل قضائی این استان را بررسی می کنند.

معاون حقوقی قوه قضائیه، رئیس سازمان زندان ها، رئیس سازمان قضائی نیرو های مسلح، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک، معاون فرهنگی قوه قضائیه، رئیس سازمان بازرسی کل کشور، رئیس مرکز حفاظت اطلاعات قوه قضائیه، رئیس مرکز شورا های حل اختلاف، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، امروز در سفر به شهرستان های 10 گانه استان بوشهر خواست های مردم و مسائل قضائی این شهرستان ها را بررسی خواهند کرد.

سخنگوی قوه قضائیه نیز دیروز در نشست خبری خود اعلام کرده بود: برای شنیدن حرف مردم و اطلاع از خواست مردم ان شاءالله در سرانجام این هفته، سفر بعدی استانی رئیس قوه قضاییه و اعضای شورای عالی قوه قضاییه استان بوشهر انجام خواهد گرفت.

اسماعیلی افزود: هیات هایی را از قبل برای بررسی مسائل قضایی استان، مسائل مردم و اطلاع از خواست مردم اعزام کرده ایم و با حضور در این استان و برگزاری ملاقات ها و ملاقات های مردمی و نخبگانی، اشراف بیشتر نسبت به خواست و تقاضای مردم پیدا خواهد شد.

او بیان نمود: خوشحالیم که اعلام کنیم تمامی برنامه ها و مصوبات سفر و درخواست های مردم کاملاً جدی، عملیاتی و اجرایی تا زمان حصول نتیجه پیگیری می شود و حتی مواردی که درخواست ها به حق و قانونی نیست تاکید شده است که پاسخ داده شود مبنی بر اینکه این تقاضا بررسی شد، اما این تقاضا برابر ضوابط و مقررات قانونی امکان اجابت نداشت.

ک

tafreh.ir: طفره: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 15745

به "رئیس قوه قضائیه پنجشنبه مهمان بوشهر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس قوه قضائیه پنجشنبه مهمان بوشهر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید