رحمانی فضلی: نباید به مردم القا کنیم که در سال 98 شرایط سخت خواهد بود

به گزارش شیوا مارکت، وزیر کشور گفت: سال 98 نباید سخت تر از 97 باشد؛ چرا که هر نوع فشار و تحریمی که توانستند علیه ایران اعمال کردند.

رحمانی فضلی: نباید به مردم القا کنیم که در سال 98 شرایط سخت خواهد بود

به گزارش ، عبدالرضا رحمانی، فضلی وزیر کشور در گردهمایی مشترک معاونان، مشاوران وزیر و مدیران کل آموزش و پرورش استان ها که صبح سه شنبه 21 اسفندماه برگزار شد، ضمن تأکید بر اهمیت نوآوری در عرصه آموزش و پرورش، گفت: تغییرات ایجاد شده در جهان به واسطه علوم و تکنولوژی های جدید، موضوع بسیار مهمی است که تعلیم و تربیت رابطه مستقیمی با آن دارد. در واقعیت هرچه سرعت تکنولوژی ها و فناوری ها بیشتر می شود، تعلیم و تربیت و نقش آموزش و پرورش نیز با اهمیت تر می شود.

وزیر کشور با اشاره به سه مطالبه و نیاز اصلی در جامعه، یعنی؛ اعمال همه جانبه قانون، اجرای کامل عدالت و رعایت اخلاق و تشریح نقش آموزش و پرورش در زمینه سازی برای تحقق سه عرصه بسیار مهم گفت: اساس انضباط و ارتباطات اجتماعی به صورت درونی و خودجوش مبتنی بر اخلاق و در شکل بیرونی آن مبتنی بر قانون است که این دو مکمل یکدیگرند که ایجاد اخلاق و نهادینه کردن آن، وظیفه آموزش و پرورش است.

وی ضمن تأکید بر جایگاه موثر معلمان در آموزش و پرورش فرزندان جامعه، اظهار کرد: باید تلاش کنیم بهره وری را در آموزش و پرورش و سایر بخش های کشور افزایش دهیم که البته بخشی از آن مربوط به اصلاح عملکرد ها و نحوه مدیریت است. اما در این میان مهمترین مسئله حفظ شأن معلمی و کرامت معلمان است و این مهم، واجب ترین موضوع برای ما است.

وزیر کشور در بخش دیگری از سخنان خود با مرور دشواری های کشور در سال 97 و موفقیت های دولت روحانی گفت: نباید به مردم القا کنیم که در سال 98 شرایط سخت خواهد بود. سال 98 نباید سخت تر از 97 باشد؛ چرا که هر نوع فشار و تحریمی که توانستند علیه ایران اعمال کردند.

رحمانی فضلی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده تأکید کرد: به عنوان مسئول امنیت ملی کشور و مجری انتخابات می گویم انتخابات سال آینده موجب نشاط و شور در کشور خواهد بود و در سال 98 با مقاومت، وحدت، حمایت جدی دولت و هدایت ها و هدایت های رهبر معظم انقلاب، راستا خود را به خوبی طی خواهیم کرد.

وزیر کشور در خاتمه ضمن پیشنهاد تنظیم تفاهمنامه همکاری های وزارت کشور و وزارت آموزش و پرورش گفت: در همکاری های فرابخشی وزارت کشور، بیشترین توجه را به آموزش و پرورش اختصاص می دهیم.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 4129

به "رحمانی فضلی: نباید به مردم القا کنیم که در سال 98 شرایط سخت خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحمانی فضلی: نباید به مردم القا کنیم که در سال 98 شرایط سخت خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید