رشت، وینفرد شفر: بسیار خوشحالم که آرم استقلال روی سینه من قرار گرفته است، بابت برتری پرگل مقابل سپیدرود خیلی خوشحالم

به گزارش شیوا مارکت، وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال از نتیجه و عملکرد تیمش در دیدار مقابل سپیدرود رشت ابراز خوشحالی و رضایت کرد.

رشت، وینفرد شفر: بسیار خوشحالم که آرم استقلال روی سینه من قرار گرفته است، بابت برتری پرگل مقابل سپیدرود خیلی خوشحالم

به گزارش خبرنگاران از رشت، وینفرد شفر پس از پیروزی 5 بر صفر شاگردانش مقابل تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: بابت نتیجه بسیار خوشحالم. حدود 70 دقیقه ما خیلی خیلی خوب بازی کردیم. ما در روند بسیار خوبی هستیم تا به سطح بالای خودمان بازگردیم.

قدردانی شفر از دستیارش بابت تمرین اختصاصی با باقری شاید اکنون حدود 70 تا 80 درصد آمادگی داریم.، وی با بیان این جمله اضافه کرد: باید یک قدردانی از آقای بیژن طاهری داشته باشم که همیشه به صورت جداگانه با فرشید باقری تمرین می نماید. او در بازی قبلی گل زد و امروز هم دو بار گلزنی کرد. هدفی که ما در تیم مان داریم این است که بازیکنان مان هر روز و هر روز بیشتر پیشرفت نمایند.

ما بهترین طرفداران آسیا را داریم سرمربی تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: باید تشکری از طرفدارانی داشته باشم که از ما حمایت کردند و مردمی که با ما رفتار خوبی داشتند و احترام گذاشتند. از طرفداران مان هم که به عنوان یار دوازدهم از ما حمایت کردند؛ ممنون هستم. به نظرم ما بهترین طرفداران آسیا را داریم. نه فقط بابت برد، بلکه بابت گل هایی هم که زدیم بسیار خوشحالم، چون گل های یک ضرب و دو ضرب زدیم و این چیزی است که من دوست دارم.

داور و یاری هایش قضاوت خوبی داشتند شفر با اشاره به دیدار روز پنجشنبه تیمش مقابل پدیده اضافه کرد: ما امشب با اتوبوس به تهران بازمی گردیم و باید ریکاوری کنیم. چند جابه جایی هم در تیم مان داشتیم و روح الله باقری را از زمین بیرون آوردیم تا تیم مان آمادگی لازم را داشته باشد. ما چند روز دیگر بازی بسیار سختی پیش رو داریم و باید خودمان را برای آن مسابقه آماده کنیم. باید تعریف و تشکری هم از داور مسابقه و دستیارانش داشته باشم. شاید به خاطر بارندگی شرایط سخت بود، اما آنها قصاوت خوبی داشته باشند.

علی کریمی هر بازی بهتر و بهتر می گردد سرمربی تیم فوتبال استقلال توضیح داد: می خواهم از علی کریمی که هر بازی بهتر و بهتر می گردد، تشکر می کنم. می دانم که کار او بسیار سخت است، اما با این حال امروز هم بازی خوبی انجام داد.

به گزارش خبرنگاران، محمدحسین زرندی، مدیررسانه ای تیم فوتبال استقلال در ابتدای نشست خبری وینفرد شفر اعلام نمود که باشگاه استقلال اطلاعیه داده است که به دلیل قرار نگرفتن نام ایران در کنار استقلال در یکی از بخش های خبری تا زمانی که صداوسیما عذرخواهی رسمی نکند، در کنفرانس های قبل و بعد از بازی با شبکه های تلویزیونی صحبت نخواهند کرد. او همچنین تأکید کرد، اگر قرار باشد دوربین ها در سالن باشند، نشست خبری را ترک خواهند کرد! به همین خاطر گزارشگران و خبرنگاران شبکه های تلویزیونی محل برگزاری نشست خبری دیدار سپیدرود رشت - استقلال را ترک کردند.

بسیار خوشحالم که آرم استقلال روی سینه من واقع شده است شفر نیز در این رابطه توضیح داد: بسیار خوشحالم که سرمربی استقلال ایران هستم. اینجا فقط باشگاه نیست، یکی از بهترین باشگاه های ایران است. شاید برخی ها نخواهند به موفقیت برسیم، اما خوشحالیم که میلیون ها طرفدار، استقلال ایران را دوست دارند. ما به هدف مان برگشتیم و بسیار خوشحالم که آرم استقلال روی سینه من واقع شده است و خوشحالم سرمربی استقلال هستم.

سرمربی تیم استقلال پس از بیان این مطالب سالن محل برگزاری نشست خبری را ترک کرد.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 2460

به "رشت، وینفرد شفر: بسیار خوشحالم که آرم استقلال روی سینه من قرار گرفته است، بابت برتری پرگل مقابل سپیدرود خیلی خوشحالم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشت، وینفرد شفر: بسیار خوشحالم که آرم استقلال روی سینه من قرار گرفته است، بابت برتری پرگل مقابل سپیدرود خیلی خوشحالم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید