روایت شجاعی از خداحافظی کی روش در رختکن تیم ملی

به گزارش شیوا مارکت، کاپیتان تیم ملی از عملکرد تیم ملی در جام ملت ها و خداحافظی سرمربی پرتغالی این تیم با بازیکنان در رختکن گفت.

روایت شجاعی از خداحافظی کی روش در رختکن تیم ملی

به گزارش خبرنگاران، مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران پس از شکست و حذف مقابل ژاپن در جام ملت های آسیا اظهار کرد: وقتی تیم ملی کشوری بازی دارد، همه کشور متحد می شوند اما این جا این گونه نبود. البته با بردهای ما مخالف ها هم آرام تر و متحدتر می شدند اما متأسفانه نتوانستیم فینالیست شویم.

وی ادامه داد: هر چقدر در بازی های گذشته اشتباه نداشتیم، در این دیدار اشتباه های زیادی داشتیم. ژاپن هم تیم خوبی است و 10، 15 سال است که روی چنین بازی هایی برنامه ریزی دارند. ما هم توانستیم برنامه ریزی موقتی داشته باشیم. ما هیچ وقت برنامه بلند مدت نداشتیم و برنامه های سه ماهه و شش ماهه با یک مربی خوب چنین جاهایی خودش را نشان می دهد که شما سه، چهار بازی خوب هستی و در یک بازی نمی توانی عملکرد مناسبی داشته باشی. در این جام نسبت به مسابقات گذشته بهتر بودیم.

شجاعی افزود: ما گل نخورده بودیم و اولین گل خورده ما تمرکزمان را به هم ریخت و ضریب اشتباهات مان را بالا برد. شرایط تورنمنت با مسابقات دیگر به دلیل خستگی و فشارهای موجود فرق می نماید. تیم هایی مثل ژاپن بازیکنانش از آموزشگاه با هم هستند. ما همواره به خاطر مدیریت نامناسب ضربه خوردیم و این دوره هم که کمی اوضاعمان بهتر بود توانستیم تا این مرحله بالا بیاییم اما این نکته منفی برنامه ریزی موقتی است.

کاپیتان تیم ملی درباره آینده ایران گفت: مسئولان و مربیان باید بگویند چه کسی بیاید و برود اما اگر می خواهیم نتیجه بگیریم باید برنامه ریزی بلند مدت داشته باشیم. ما از 12 سال پیش به صورت پیاپی حذف می شویم و درس نمی گیریم اما اکنون وقت درس دریافت است.

او درباره تأثیرگذاری کی روش در فوتبال ایران توضیح داد: من دوست ندارم درباره خداحافظی ایشان نظری دهم اما اعتبار الان فوتبال ایران به کی روش هم مدیون است. امیدوارم از این جام درس بگیریم اما باید از آدم های با دانش استفاده کنیم تا بالاخره به موفقیت برسیم.

کاپیتان تیم ملی درباره خداحافظی کی روش با بازیکنان در رختکن توضیح داد: آقای کی روش با بازیکنان خداحافظی و از آن ها تشکر کردند اما معلوم نیست خاتمه کار کی روش با فدراسیون فوتبال چه خواهد شد.

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 3020

به "روایت شجاعی از خداحافظی کی روش در رختکن تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت شجاعی از خداحافظی کی روش در رختکن تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید