رویکرد کلی شهرداری تهران، رعایت حقوق شهروندی است

به گزارش شیوا مارکت، شهردار منطقه سه در جلسه کمیته درآمدی این منطقه گفت: رویکرد کلی فعالیت ها در مجموعه شهرداری تهران، رعایت حقوق شهروندی در تمامی مراحل است.

رویکرد کلی شهرداری تهران، رعایت حقوق شهروندی است

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 3، به گفته احمد تواهن، اگر همه اقداماتی که در شهرداری انجام می گردد در سایه رعایت حقوق شهفرایندی و با تکیه بر مبانی حقوق شهفرایندی و با این رویکرد کلی باشد به طور یقین، رضایتمندی شهفرایندان را هم به دنبال خواهد داشت.

شهردار منطقه 3 شرح داد: در حال حاضر شهرداری منطقه به لحاظ درآمدهای نقدی در رتبه چهارم واقع شده است و درآمدهای غیرنقدی آن حدود 33 درصد تحقق یافته است.

تواهن بیان نمود: با توجه به اینکه، رویکرد شهرداری تهران بیشتر فعالیت در حوزه درآمد زایی نقدی است ما هم همین روش را در پیش می گیریم اما این موضوع منافاتی با فعالیت هایی که باید در بخش غیر نقدی داشته باشیم، ندارد.

شهردار منطقه 3 بیان نمود: در این زمینه دو مطلب بسیار حائز اهمیت است، اول اینکه به عنوان یک منطقه برخوردار که منابع اقتصادی غنی ای نسبت به مابقی مناطق شهر تهران دارد، رتبه ای در شان منطقه کسب کنیم و در کنار تقویت بخش غیرنقدی، بخش نقدی منطقه را با استفاده از توان و ظرفیت منطقه و تا جایی که حقوق شهفرایندی به ما اجازه می دهد به تعهداتمان در بخش نقدی هم فایق آییم.

در ادامه، معاونان و شهرداران نواحی ششگانه، گزارشی از فرایند کسب درآمدهای نقدی و غیر نقدی ارائه کردند.

دور زمین: مجله سفر و گردشگری دور زمین

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 24063

به "رویکرد کلی شهرداری تهران، رعایت حقوق شهروندی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویکرد کلی شهرداری تهران، رعایت حقوق شهروندی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید