زمستانی سخت تر از پاییز پیش رو داریم

به گزارش شیوا مارکت، تهران (پانا) - سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه زمستانی سخت تر از پاییز پیش رو داریم، بر لزوم تغییر کنش های فردی و اجتماعی برای توقف زنجیزه انتقال بیماری تاکید نمود.

زمستانی سخت تر از پاییز پیش رو داریم

سیما سادات لاری با اشاره به افزایش آمار مبتلایان و فوتی های ناشی از بیماری کرونا اظهار کرد: امروز هم شاهد ثبت رکورد تازه ای در تعداد موارد فوت شدگان بیماری در کشور بودیم و همانطور که بارها به اطلاع رسانده ایم تقویت مسئولیت پذیری اجتماعی، اساسی ترین عامل در قطع زنجیزه انتقال بیماری در کشورمان است.

سخنگوی وزارت بهداشت ادامه داد: ما مجبور هستیم کنش های فردی و اجتماعی خود را تغییر دهیم چراکه همچنان موثرترین عامل در توقف شیوع بیماری در دنیا پیشگیری از آن است اما علی رغم تاکید فراوان وزارت بهداشت بر امر فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از تجمعات، همچنان شاهد صحنه هایی از مراسم پر تجمع در ماه های اخیر بودیم و با وجود اینکه آمار فوتی ها از مرز 450 نفر عبور نموده است چنین صحنه هایی زیبنده مردم مسئولیت پذیر کشورمان نیست.

وی تاکید نمود: زمستانی سخت تر از پاییز پیش رو خواهیم داشت و امیدواریم با همکاری شما عزیزان با پرهیز از رفتار اجتماعی پرخطر و همچنین تداوم و تقویت رویکرد مدیریت فرابخشی و افزایش همکاری های بین بخشی شاهد توقف زنجیره انتقال بیماری در کشور باشیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 آذر 1399 بروزرسانی: 26 آذر 1399 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 25410

به "زمستانی سخت تر از پاییز پیش رو داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمستانی سخت تر از پاییز پیش رو داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید