زنجان سال جاری جهانگرد مذهبی نمی پذیرد ، با قمه زنی برخورد جدی خواهد شد

به گزارش شیوا مارکت، استاندار زنجان، با اشاره به اینکه با افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی نمایند برخورد خواهد شد، گفت: در محرم سال جاری از پذیرش جهانگرد مذهبی معذوریم.

زنجان سال جاری جهانگرد مذهبی نمی پذیرد ، با قمه زنی برخورد جدی خواهد شد

خبرنگاران - فتح الله حقیقی در جلسه کمیته محرم، با اشاره به شرایط استان زنجان در مورد بیماری کرونا، گفت: برای عزاداری های محرم باید فرمایشات رهبری را فصل الخطاب قرار دهیم.

استاندار زنجان، با بیان اینکه در حال حاضر رعایت پروتکل های بهداشتی در استان 83 درصد و بهداشت فردی 78 درصد است، اظهار داشت: افزایش شمار مبتلایان استان را از چهار تیرماه به بعد به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی شاهد بودیم.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه در این بازه زمانی شاهد 30 درصد فوتی ها و 50 درصد بستری در بیمارستان ها بودیم، اضافه کرد: همه مسئولان در برابر جان مردم مسئول هستند.

وی با یادآوری اینکه برای عزاداری های محرم تجمع در شرایط کنونی جایز نیست، گفت: با افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی نمایند برخورد خواهد شد.

این مقام مسئول از برخورد جدی با قمه زنی در ایام محرم اطلاع داد و گفت: این اقدام که نوعی خرافه در دین محسوب می گردد و خطر انتشار کرونا را افزایش می دهد.

استاندار زنجان با بیان اینکه از پذیرش جهانگرد مذهبی در این شرایط خودداری خواهد شد، گفت: شرایط توزیع یاری مومنانه با تهیه بانک اطلاعاتی از نیازمندان توسط سپاه بهبود یافته است.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: چمدان
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 22293

به "زنجان سال جاری جهانگرد مذهبی نمی پذیرد ، با قمه زنی برخورد جدی خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنجان سال جاری جهانگرد مذهبی نمی پذیرد ، با قمه زنی برخورد جدی خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید