ساعی: زشت است که سوریان به دنبال مهره چینی در کمیسیون ورزشکاران باشد، با درخواست و توصیه دوستان ثبت نام کردم

به گزارش شیوا مارکت، پرافتخارترین المپین ورزش ایران گفت: با توصیه و درخواست دوستان و با توجه به خوابیدن کار کمیسیون ورزشکاران در انتخابات ریاست کمیسیون ثبت نام کردم.

ساعی: زشت است که سوریان به دنبال مهره چینی در کمیسیون ورزشکاران باشد، با درخواست و توصیه دوستان ثبت نام کردم

هادی ساعی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد ثبت نام در انتخابات ریاست کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک گفت: از دو دوره گذشته قصد ریاست در کمیسیون ورزشکاران را نداشتم و در این دو دوره نیز کاندیدا نشدم، اما در حال حاضر با توجه به اینکه کار کمیسیون خوابیده است و دوستان نیز درخواست و توصیه کردند، در انتخابات ثبت نام کردم.

وی در مورد ناراحتی خود از حمید سوریان مطرح نمود: سوریان اولین رئیس کمیسیون ورزشکاران بود، اما بعد از دو جلسه کار را رها کرد و رفت. خیلی زشت است سوریان حالا که در کمیسیون حضور ندارد به دنبال مهره چینی باشد. سوریان اگر می توانست کار کند به عنوان رئیس این کمیسیون به کار خود ادامه می داد، اما نتوانست دو جلسه را برگزار کند و حالا از بیرون در حال اظهار نظر است.

پرافتخارترین المپین ورزش ایران در مورد اظهارات سوریان مبنی بر وجود مرام نامه در کمیسیون ورزشکاران گفت: اصلا مرام نامه ای وجود دارد و سوریان اگر مرام نامه ای دارد آن را بیاورد.

ساعی در پاسخ به این سوال که اعتقاد دارد سوریان با هماهنگی مسئولان کمیته ملی المپیک به دنبال مهره چینی در انتخابات کمیسیون ورزشکاران است، گفت: این حرف را نمی زنم، اما بحث مرام نامه ای وجود نداشت. اگر بحث سوریان مرام و معرفت باشد نیز خود او به عنوان اولین نفر به کمیسیون پشت کرد و با بی معرفتی کار را ول کرد و رفت. این اتفاق نیز به خاطر یک لج و لجبازی بچه گانه بود که نمی خواهم در مورد آن صحبت کنم، اما خود او می داند.

وی با اشاره به اینکه به سوریان برای ریاست کمیسون ورزشکاران یاری نموده بود، گفت: در اولین دوره با پیشنهاد من و احترام سایر دوستان، سوریان به ریاست کمیسیون ورزشکاران انتخاب شد. دوستان اعتقاد داشتند با توجه به قصد من برای عدم حضور درریاست کمیسیون، سوریان بهترین گزینه است که ایشان نیز بعد از دو جلسه کمیسیون را ترک کردند.

مدیرفنی تیم ملی تکواندو در مورد تاثیرات کمیسیون ورزشکاران مطرح نمود: این کمیسیون از کمیسیون هایی است که می تواند خیلی تاثیرگذار باشد، اما به شرطی که افراد حاضر در آن کار و فعالیت داشته باشند. ریاست کمیسیون نیز خیلی مهم است و آرش میراسماعیلی به عنوان رئیس کمیسیون خیلی خوب کار کرد و حتی برای برگزاری دوو میدانی روز المپیک خیلی زحمت کشید.

ساعی خاطر نشان کرد: با وجود اقدامات خوب میراسماعیلی، شرایط به گونه ای پیش رفت که اختلافاتی در کمیته ملی پیش آمد و این اختلافات نیز ربطی به کمیسیون نداشت. بعد از این اختلافات نیز مطرح نمودند که اساسنامه ایراد دارد و به همین دلیل کمیسیون را تعطیل کردند و ما نیز به خواسته رئیس کمیته جلسات را تعطیل کردیم. در حالی که می توانستیم جلسات را برگزار کنیم تا اساسنامه اصلاح گردد. 10، 12 سال برای نگه داشتن کمیسیون ورزشکاران زحمت کشیدم و روزی که کمیسیون سر و سامان گرفت نیز نخواستم رئیس باشم.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21899

به "ساعی: زشت است که سوریان به دنبال مهره چینی در کمیسیون ورزشکاران باشد، با درخواست و توصیه دوستان ثبت نام کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعی: زشت است که سوریان به دنبال مهره چینی در کمیسیون ورزشکاران باشد، با درخواست و توصیه دوستان ثبت نام کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید