سالمندان بیرون نروند،خرید با ما!

به گزارش شیوا مارکت، طرح انجام خرید و مایحتاج روزانه سالمندان با همکاری مدیران محله ها و کانون های سالمندان با هدف جلوگیری از حضور این افراد در اجتماع در سراهای محله در حال اجرا است.

سالمندان بیرون نروند،خرید با ما!

خبرنگاران- سارا جعفرزاده: سالمندان سرمایه های اجتماع هستند و حضورشان مایه برکت و آرامش است.از آنجا که این قشر در برابر ویروس کرونا بسیار آسیب پذیرند، شهرداری منطقه 8 از 17 اسفندماه طرح جدیدی را برای حمایت سالمندان این منطقه اجرا می نماید.

مهناز استقامتی شهردار منطقه 8 در این باره می گوید: تمام محله های منطقه 8 به دقت رصد و سالمندان شناسایی شده اند و با توجه به اینکه ریسک حضور این افراد در شرایط فعلی در جامعه بالاست و این گروه در معرض خطر بیشتری نسبت به سایرین قرار دارند، طرح انجام خرید و مایحتاج روزانه این افراد با همکاری مدیران محله ها و کانون های سالمندان با هدف جلوگیری از حضور این افراد در اجتماع در سراهای محله انجام می گردد.

استقامتی ادامه می دهد: هر سالمندی که ساکن منطقه 8 باشد می تواند با تماس با سرای محله و ارتباط با مدیر محله مایحتاج خود را سفارش دهد تا نیروهای کانون سالمندان خریدهای آن ها را انجام دهند. این کار برای هر سالمند هفته ای یک بار انجام می گردد و ضمناً به هر سالمند یک پک بهداشتی شامل مایع ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش یک بار مصرف داده می گردد.

سالمندان برای دور ماندن از محیط های آلوده به ویروس کرونا و دریافت بسته های بهداشتی می توانند با شماره 09123629453 تماس بگیرند.

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16974

به "سالمندان بیرون نروند،خرید با ما!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سالمندان بیرون نروند،خرید با ما!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید