سجادی: وضعیت لباس کاروان ایران تا اواسط مردادماه معین گردد، امیدوار به کسب سهمیه و نتیجه خوب در المپیک 2020 هستیم

به گزارش شیوا مارکت، سرپرست کاروان ایران در المپیک 2020 گفت: بر اساس اطلاعاتی که از فدراسیون ها، به خصوص رشته هایی که شانس کسب مدال آن ها بیشتر است داریم، آن ها به خوبی در حال فعالیت هستند و ما امیدوار به کسب سهمیه و نتیجه هستیم.

سجادی: وضعیت لباس کاروان ایران تا اواسط مردادماه معین گردد، امیدوار به کسب سهمیه و نتیجه خوب در المپیک 2020 هستیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، نصرالله سجادی در حشیه برگزاری نشست هم اندیشی کمیسیون های کمیته ملی المپیک در خصوص وضعیت طراحی لباس کاروان ایران برای المپیک 2020 توکیو گفت: یک سری طرح به دست ما رسیده است که ما آن ها را به کمیته طراحی مد و لباس ارائه داده ایم. دکتر قبادی مسئول این کمیته نیز با تعدادی طراح معروف و منتخب تماس گرفته است و فکر می کنم در اواسط مردادماه تکلیف لباس فرم و گرمکن کاروان ایران به انتها برسد.

وی در خصوص برگزاری نشست با کمیسیون ملی المیپک توضیح داد:با کمسیون ها نشست مجزایی نداشتیم اما در جلسه شورای راهبردی که مسئولین کمیسیون ها نیز حضور داشتند صحبت هایی را انجام دادیم و قرار شد در بعضی زمینه ها مانند فناوری و روانشناسی که به ورزشکاران نزدیک تر است به ما یاری گردد. همچین از نیمه دوم امسال کارگاه هایی برای مربیان و سرپرستان برگزار خواهیم کرد و در خاتمه سال نیز و با تعیین شدن بعضی ورزشکاران که سهمیه المپیک را کسب نموده اند این کارگاه ها را برای آن ها نیز ارائه خواهیم کرد و قطعا کارهایی در زمینه های علمی ، اجتماعی و روانشناسی با ورزشکاران خواهیم داشت.

سرپرست کاروان ایران در المپیک 2020 در خصوص اینکه مسئله ای از لحاظ واریز پول به کشور ژاپن وجود نخواهد داشت گفت: مسئله ای در این زمینه ندایم و خوشبختانه کمیته ملی المپیک همکاری خوبی با ما انجام می دهد.

سجادی درباره زمان جلسه سرپرست کاروان های کشورهای مختلف با مسئولان برگزاری مسابقات گفت: این جلسه یک سال پیش از المپیک با حضور سرپرستان کاروان ها در سه روز برگزار خواهد شد. فکر می کنم 29 تا 31 مردادماه جلسه این دوره نیز برگزار گردد و قرار است ضمن پرسش و پاسخ بازدیدی از اماکن برگزاری مسابقات داشته باشیم.

وی در خصوص جلسه با روسای فدراسیون ها و پیش بینی تعداد مدال نیز عنوان نمود: بحث ما با روسای فدراسیون ها پیش بینی مدال نیست و ابتدا به دنبال حمایت و پشتیبانی و دریافت گزارش از آن ها هستیم تا با جمع بندی این موارد در جلسه ستاد بازی های المپیک آن ها را ارئه کنیم. البته به مانند بازی های آسیایی قرار است در این جلسات روسای فدراسیون نیز حضور داشته باشند و یکی از موارد نیز احتمالاً پیش بینی تعداد مدال ها خواهد بود.

سجادی توضیح داد: شرایط هر دوره از مسابقات المپیک با دوره قبل متفاوت است و دستورالعمل های فدراسیون های بین الملل نیز برای کسب سهیمه تفاوت دارد. در بعضی از فدراسیون ها نحوه کسب سهمیه نزدیک و در بعضی دیگر این تفاوت بیشتر است. در رشته های مانند کاراته، تکواندو و جودو بیش از 9 رویداد برگزار می گردد تا در نهایت تکلیف سهمیه تعیین گردد. در رشته های دیگر نیز بین یک تا سه رویداد برگزار خواهد شد. پروسه کسب سهمیه تا خاتمه خرداماه سال 99 ادامه خواهد داشت.

سرپرست کاروان ایران در المپیک 2020 در خصوص شرایط کشورمان در بحث کسب سهیمه المپیک عنوان نمود: بر اساس اطلاعاتی که از فدراسیون ها، به خصوص رشته هایی که شانس کسب مدال آن ها بیشتر است داریم، آن ها به خوبی در حال فعالیت هستند و ما امیدوار به کسب سهمیه و نتیجه هستیم.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 7599

به "سجادی: وضعیت لباس کاروان ایران تا اواسط مردادماه معین گردد، امیدوار به کسب سهمیه و نتیجه خوب در المپیک 2020 هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سجادی: وضعیت لباس کاروان ایران تا اواسط مردادماه معین گردد، امیدوار به کسب سهمیه و نتیجه خوب در المپیک 2020 هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید