سخندان: فغانی برای آینده فرزندانش تصمیم به مهاجرت گرفت، اما فحاشی ها هم بی تأثیر نیست

به گزارش شیوا مارکت، یاری داور بین المللی کشورمان گفت که فحاشی ها در تصمیمی که فغانی برای مهاجرت گرفته بی تاثیر نبوده است.

سخندان: فغانی برای آینده فرزندانش تصمیم به مهاجرت گرفت، اما فحاشی ها هم بی تأثیر نیست

رضا سخندان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در واکنش به مهاجرت علیرضا فغانی به استرالیا گفت: این تصمیم فغانی به صورت کلی و برای آینده فرزندانش بوده است. او داور بزرگی است و قطعاً اگر در استرالیا هم به کارش ادامه دهد، باز هم پیروز خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فحاشی ها و بی احترامی ها به ویژه در فضای مجازی در این تصمیم تاثیرگذار بوده است یا نه؟ گفت: قطعاً چنین مسائلی در تصمیماتی که گرفته می گردد، بی تاثیر نیست، اما همانطور که خودِ فغانی گفته، او این تصمیم را برای فرزندانش گرفته است. متاسفانه فحاشی ها و بی احترامی ها فشار زیادی به داوران وارد می نماید و چنین عواملی دست به دست هم می دهند تا گاهی اوقات تصمیات دیگری گرفته گردد.

یاری داور بین المللی فوتبال ایران ادامه داد: بارها در کنار هم در سایر کشورها قضاوت نموده ایم و می توانم بگویم که هیچ گاه شرایطی مثل ایران را در آن کشورها ندیده ایم. در واقع در همه جا فضای مجازی وجود دارد، اما در هیچ کجا فشار به اندازه ایران نیست.

سخندان گفت: داوران حاضر در کشورهای اطراف ما کار خاصی انجام نمی دهند، اما کوچک ترین افتخار و کار مثبتی که انجام می دهند، بلافاصله در بوق و کرنا می گردد تا با این کار هم برای آن داوران و هم نفرات سطح پایین تر انگیزه به وجود بیاید. این همان کاری است که در ایران نمی بینیم و متاسفانه به داوری ضربه می زند. امیدوارم در آینده شاهد روزهای بهتری برای داوران باشیم و شرایط بهتری به وجود بیاید.

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 10500

به "سخندان: فغانی برای آینده فرزندانش تصمیم به مهاجرت گرفت، اما فحاشی ها هم بی تأثیر نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخندان: فغانی برای آینده فرزندانش تصمیم به مهاجرت گرفت، اما فحاشی ها هم بی تأثیر نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید