سرمایه گذاری در گردشگری ریسک پایینی دارد

به گزارش شیوا مارکت، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بوشهر، از پروژه در حال ساخت هتل 5 ستاره پتروجم پاس بازدید کرد.

سرمایه گذاری در گردشگری ریسک پایینی دارد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر، ارغوان مهدی زاده سرپرست این اداره کل ضمن بازدید از پروژه در یک نشست دوجانبه با سرمایه گذار گفت: پروژه هتل پتروجم پارس یکی از پروژه های بزرگ اقامتی در استان بوشهراست که با افتتاح و بهره برداری آن، وضعیت آمار تخت های اقامتی استان بهتر خواهد شد.

مهدی زاده ادامه داد: روند تکمیل پروژه بسیار خوب است که اگر این روند به همین طریق پیش رود قطعا این پروژه افتتاح و در ایام نوروز بهره برداری خواهد شد.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی بوشهر با اشاره به اهمیت توسعه صنعت گردشگری گفت: امروز استان بوشهر به عنوان یک مقصد مهم در کشور شناخته شده است و با آمارهای رسمی که ما از تخت های اقامتی داریم روند رو به رشد این موضوع را نشان می دهد.

مهدی زاد بیان نمود: موقعیت هتل پتروجم نزدیک به سه قطب گردشگری است، از یک طرف به طبیعت زیبای کوهستان و از طرفی به دریا متصل است و در یک منطقه گردشگری مالی پالایشگاهی است.

مهدی زاده افزود: در تعداد تخت های اقامتی هنوزم هم ظرفیت در این منطقه وجود دارد و سرمایه گذاری در امر گردشگری ریسک بسیار پایینی دارد.

او اعلام کرد: همه برای رونق صنعت گردشگری کوشش می کنیم تا یک صنعت پایدار را در این استان و کشور نهادینه کنیم.

baham1.ir: مجله باهام: با هم سفر کنیم

منبع: میراث آریا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 9758

به "سرمایه گذاری در گردشگری ریسک پایینی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمایه گذاری در گردشگری ریسک پایینی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید