سوال شف از ترامپ: در شهادت سنا باید چه بگویم؟

به گزارش شیوا مارکت، ایسنا نوشت: رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا، درخواست ترامپ برای ارائه شهادت در تحقیقات استیضاح سنا را رد کرد.

سوال شف از ترامپ: در شهادت سنا باید چه بگویم؟

آدام شف، رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا یکشنبه در برنامه شبکه سی ان ان گفت: در شهادتم باید چه چیزی ارائه کنم؟ اینکه بگویم فیونا هیل، مدیر سابق شورای امنیت ملی در اروپا و روسیه چه و چه گفته است؟ تنها دلیلی که آن ها وارد این فرایند شده اند، این است که رئیس جمهوری را آرام نمایند و این دلیل خوبی برای انتقاد از یک عضو کنگره نیست.

با این حال، آدام شف نگفت که اگر سنا از او بخواهند، از انجام چنین کاری امتناع خواهد نمود. این مقام کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا گفت: نمی خواهم درباره آن نظر بدهم. شف گفت اگر جمهوری خواستار وارد این راستا شوند نشان دهنده فقدان جدیت کافی است و دادرسی استیضاح را به محفلی که رئیس جمهوری آن را دوست دارد، تبدیل می نماید.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا شنبه در پیامی توییتری گفت، اگر دموکرات ها تصمیم بگیرند، به رغم این حقیقت که گفت وگوهای ریاست جمهوری من کاملا مناسب (عالی) بوده است، به فریب استیضاح ادامه دهند، آدام شف مجبور خواهد شد تا شهادت بدهد. نظرسنجی ها اکنون به شدت علیه استیضاح است!

310311

تور پاریس: تور پاریس: سفر به نگین شهر ها اروپا و فرانسه

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13783

به "سوال شف از ترامپ: در شهادت سنا باید چه بگویم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوال شف از ترامپ: در شهادت سنا باید چه بگویم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید