سولسشایر: گرینوود مرا یاد گیگز می اندازد، مصدومیت لیندلوف جدی نیست

به گزارش شیوا مارکت، سرمربی شیاطین سرخ پس از پیروزی تیمش در اولین بازی جام قهرمانان بین المللی به تمجید از زننده تک گل این بازی پرداخت.

سولسشایر: گرینوود مرا یاد گیگز می اندازد، مصدومیت لیندلوف جدی نیست

به گزارش خبرنگاران، اولگنار سولسشر سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد پس از پیروزی یک بر صفر امروز (شنبه) شیاطین سرخ مقابل اینتر در سنگاپور که اولین بازی دو تیم در جام قهرمانان بین المللی بود به تمجید از میسون گرینوود، زننده تنها گل این مسابقه پرداخت.

سولسشایر در اواسط نیمه دوم تقریباً تمام بازیکنان ترکیب تیمش که اکثر آنها مهره های اصلی تیم بودند را از زمین خارج کرد و به بازیکنان جوان ترش از جمله گرینوود میدان داد، کسی که در دقیقه 76 گلزنی کرد.

سرمربی نروژی شیاطین سرخ پس از بازی اعتراف کرد که گرینوود او را یاد هم تیمی سابقش رایان گیگز می اندازد، گیگزی که ماه مارس سال 1991 در سن 17 سالگی تحت راهنمایی سرالکس فرگوسن اولین بازی اش را برای منچستریونایتد انجام داد. میسون هم مانند گیگز اولین بازی اش را ماه مارس سال جاری در سن 17 سالگی برای قرمزپوشان اولدترافورد انجام داد.

سولساشر گفت: این پسر تنها 17 سال سن دارد و هر روز از تمریناتش در کنار سایر پسر ها دارد درس های جدیدی یاد می گیرد. او در چند ماه گذشته در کنار ما بوده است و اعتماد به نفس اش دارد بالا می رود. الان او در صندلی و وضعیت فوق العاده ای هست و همانطور که گفتم وقتی که بازیکنان دارند خوب کار می نمایند، کنار گذاشتن آنها سخت می گردد. با این حال ما باید حواس مان باشد که دچار غرور نشویم و میسون هم باید بداند که در این سن و سال هنوز فرازونشیب های زیادی در انتظارش هست اما فعلاً او دارد از بازی هایش لذت می برد.

سرمربی منچستریونایتد اضافه کرد: قرض دادن میسون هرگز در برنامه های من نبوده، چون او یکی از آنهایی است که ما باید برای خودمان نگه داریم و زمانی که احساس می کنیم وقتش شده به او بازی بدهیم. در حال حاضر هم میسون دارد نشان می دهد که آماده است. او تا حدودی مرا یاد داستان گیگز می اندازد. او واقعاً بازیکنی نیست که بتوانیم قرضش بدهیم. به نظر من او آماده بازی برای تیم ما است.

سولسشایر سپس به مصدومیت ویکتور لیندلوف و چونگ که آنها را وادار به خروج از میدان کرد، اشاره ای داشت و گفت: هنوز دقیقاً از وضعیت شان آگاه نیستم اما فکر نمی کنم مشکل شان جدی باشد. باید وضعیت شان ارزیابی گردد. لیندلوف فردا معاینه می گردد. در خصوص چونگ هم من مدافعان حریف را برای کوشش جهت متوقف کردن او مقصر نمی دانم.

tafreh.ir: طفره: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 8009

به "سولسشایر: گرینوود مرا یاد گیگز می اندازد، مصدومیت لیندلوف جدی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولسشایر: گرینوود مرا یاد گیگز می اندازد، مصدومیت لیندلوف جدی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید