شروع نیم سال نخست سال تحصیلی تازه در دانشگاه سمنان مجازی است

به گزارش شیوا مارکت، رئیس دانشگاه سمنان گفت: فعلا شروع کلاس های درس دانشجویان در ترم پیش رو به صورت مجازی خواهد بود و برگزاری حضوری کلاس ها منوط به تصمیم گیری ستاد ملی مقابله با کروناست.

شروع نیم سال نخست سال تحصیلی تازه در دانشگاه سمنان مجازی است

به گزارش خبرنگار استان های خبرنگاران، مسعود نصیری زرندی، رئیس دانشگاه سمنان در دوازدهمین جلسه ستاد مقابله با کرونای دانشگاه گفت: فعلا آغاز کلاس های درس دانشجویان در ترم پیش رو به صورت مجازی خواهد بود و برگزاری حضوری کلاس ها منوط به تصمیم گیری ستاد ملی مقابله با کروناست.

نصیری با بیان اینکه واکسیناسیون دانشجویان آغاز شده اظهار امیدواری کرد: با همکاری مسئولان مربوطه واکسیناسیون کلیه دانشجویان به سرعت انجام شود چرا که برگزاری حضوری کلاس های درس دانشگاه ها بستگی به انجام واکسیناسیون کامل دانشجویان و مساعد بودن شرایط کرونایی دارد.

رئیس دانشگاه سمنان درباره برگزاری امتحانات سرانجام ترم دانشجویان هم بیان نمود: در صورت انجام واکسیناسیون و مساعد بودن شرایط کرونایی، به یاری خداوند امتحانات سرانجام ترم دانشجویان یا حداقل دانشجویان تحصیلات تکمیلی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

رئیس دانشگاه سمنان شرح داد: با پیگیری های اجرا شده واکسیناسیون اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه سمنان در حال انجام است و تقریبا بیشتر همکاران دو دوز واکسن را دریافت کرده اند.

وی همچنین از همه افرادی که با دانشگاه سمنان مرتبط هستند دعوت کرد در اولین فرصت ممکن واکسن کرونا را تزریق نمایند، چرا که در آینده نزدیک به منظور حفظ سلامت کارکنان و دانشجویان دانشگاه با اجرای طرح هوشمند، محدودیت هایی برای افراد فاقد واکسیناسیون ایجاد خواهد شد.

در این جلسه ضمن تأکید بر حفظ دستورالعمل های بهداشتی، مقرر شد مطابق نامه های ارسالی به دانشگاه حضور کارمندان بیشتر شود و در صورت انجام واکسیناسیون و قرمز نبودن شهر سمنان در شرایط رنگ بندی کرونایی، دروس عملی دانشجویان در فصل پاییز به صورت حضوری برگزار شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 شهریور 1400 بروزرسانی: 23 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 29611

به "شروع نیم سال نخست سال تحصیلی تازه در دانشگاه سمنان مجازی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع نیم سال نخست سال تحصیلی تازه در دانشگاه سمنان مجازی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید