شلوغی ادامه دار پمپ بنزین ها ، مردم تا پاسی از شب در صف هستند ، دلایلی که معطلی ها را بیشتر نموده است

به گزارش شیوا مارکت، شایعات در خصوص گرانی بنزین موجب شده تا مردم تا پاسی از شب در پمپ بنزین های سطح شهر برای زدن بنزین سرگردان باشند.

شلوغی ادامه دار پمپ بنزین ها ، مردم تا پاسی از شب در صف هستند ، دلایلی که معطلی ها را بیشتر نموده است

به گزارش خبرنگاران، شایعات گرانی بنزین همچنان داغ است تا جایی که تبدیل به ایجاد صف های عریض و طویل در جایگاه های سوخت در سراسر کشور شده است. شلوغی صف پمپ بنزین در خیابان دولت ساعت 2:17 دقیقه بامداد 24 مرداد نشان داد که شایعات گرانی بنزین کاملا روی افکار عمومی تاثیرات خود را گذاشته و آنها را این ساعت از شب به پمپ بنزین ها کشانده است. البته در این روزها مسئولان بارها و بارها در رسانه ها این اطمینان را به مردم داده اند که بنزین گران نمی گردد.

جواد اوجی، وزیر نفت نیز در روزهای گذشته گفت که دولت هیچ برنامه ای برای افزایش بنزین ندارد و از مردم خواست که به این شایعات توجهی ننمایند، سال جاری قرار نیست هیچ اصلاح قیمت در مورد بنزین صورت بگیرد. شرکت ملی پخش فراورده های نفتی نیز اعلام نموده که هیچ مسئله ای در مورد فرآیند سوختگیری جایگاه های نفت در هیچ نقطه ای از کشور وجود ندارد.

علی اکبر نژادعلی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران نیز روز گذشته گفت: هیچ کمبودی در زمینه توزیع بنزین در کشور وجود ندارد و وضع عرضه سوخت در جایگاه ها مطلوب و مساعد است و مردم به شایعات منتشرشده در این زمینه توجه ننمایند.

رضا نواز، سخنگوی صنف جایگاه داران کشور نیز اعلام نموده است؛ به هیچ عنوان اختلالی در بحث سوخت رسانی به جایگاه ها نداریم. گاهی ممکن است تاثیر در ارسال فراورده های بنزینی موجب گردد مردم در یک جایگاه سوخت دچار مشکل شوند که آنهم به صورت مقطعی و کوتاه مدت است که حداکثر ممکن است مردم را نیم ساعت یا یک ساعت معطل کند اما ما به هیچ عنوان قطعی فعالیت برای یک جایگاه سوخت نداشته ایم و تمام جایگاه ها فعال هستند. البته شایعات گرانی بنزین کمی جایگاه ها را شلوغ نموده اما گرانی بنزین در کار نیست و سوختگیری طبق روال همیشگی بدون هیچ اختلالی در حال اجرا است.

خرابی و قطعی کارتخوان های سامانه هوشمند سوخت یکی از دلیل صف های طولانی ایجاد شده در جایگاه ها عنوان شده است. البته بعضی از مردم نیز به دلیل همراه نداشتن کارت سوخت شخصی و استفاده از کارت آزاد جایگاه به این شلوغی ها دامن زده اند. شایعات موجب شده تا مردم موقع بنزین زدن به طور کامل باک خودرو را پر نمایند که همین موضوع نیز باعث ایجاد معطلی در جایگاه های بنزین شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 مرداد 1402 بروزرسانی: 24 مرداد 1402 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 30102

به "شلوغی ادامه دار پمپ بنزین ها ، مردم تا پاسی از شب در صف هستند ، دلایلی که معطلی ها را بیشتر نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شلوغی ادامه دار پمپ بنزین ها ، مردم تا پاسی از شب در صف هستند ، دلایلی که معطلی ها را بیشتر نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید