شناور حامل قاچاق را در دریا به آتش می کشیم

به گزارش شیوا مارکت، فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: به قاچاقچیان کالا و سوخت که نظام مالی کشور را به چالش می کشند، هشدار می دهیم که در صورت تداوم این راه، شناورهای حامل قاچاق را با خارج کردن خدمه آن به آتش می کشیم.

شناور حامل قاچاق را در دریا به آتش می کشیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فارس، سردار علیرضا تنگسیری در بازدید از کشفیات یگان های دریایی سپاه در روزهای اخیر در پیرامون جزیره قشم در خلیج فارس اظهار کرد: قاچاقچیان با وارد کردن کالاهایی که نمونه داخلی آنها در کشور در حال فراوری است، به نظام مالی کشور ضربه وارد نموده و موجب تعطیلی کارخانجات ما و واحدهای فراوریی داخلی می شوند.

وی بیان نمود: برای ما قابل قبول نیست که جوانان ما از ناحیه قاچاق بیکار شوند و ارز کشور برای قاچاق کالا از کشور خارج گردد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تأکید بر این که پیغام ما به قاچاقچیان آن است که با آنها شوخی نداریم و مبارزه ما در این زمینه جدی تر از هر زمان دیگری است، اضافه نمود: قاچاقچان اگر مجددا بخواهند دست به قاچاق بزنند، خدمه شناورها را بیرون می کشیم و شناورهای آنان را با کل کالاهایشان در دریا آتش خواهیم زد.

سردار تنگسیری با اشاره به حمایت بعضی از مسؤولان کشورهای همسایه از قاچاق کالا به کشورمان، توضیح داد: مبارزه با صید ترال، مبارزه با قاچاق کالا و مبارزه با قاچاق سوخت را به عنوان یکی از مهم ترین اولویت های نیروی دریایی سپاه با جدیت پیگیری خواهیم کرد و دشمنانی یک مبارزه سیاسی و مالی را با موضوع قاچاق با ما آغاز نموده اند، بدانند عزم ما در برخورد با قاچاق جزم است و اجازه نخواهیم داد که قاچاق، ریشه های اقتصاد کشور را مورد ضربه قرار دهد.

با حضور سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و سردار غلامشاهی فرمانده منطقه یکم دریایی این نیرو، کشفیات یگان های دریایی سپاه در حوزه مبارزه با قاچاق کالا که بسیاری از آنها از کالاهای غیرمجاز بودند، به آتش کشیده شد.

hecaconf.ir: مجله خبری و تحلیلی صنایع کشاورزی و تولیدی

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20290

به "شناور حامل قاچاق را در دریا به آتش می کشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناور حامل قاچاق را در دریا به آتش می کشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید