شهربانو منصوریان: می خواهم با فراموشی شکست بازی های آسیایی به مدال طلای جام جهانی دست پیدا کنم، به خاطر الهه حاضر به تغییر وزن هم هستم

به گزارش شیوا مارکت، شهربانو منصوریان، ووشوکار وزن 56 کیلوگرم تیم ملی ساندا گفت: از شکست در بازی های آسیایی ناراحت هستم اما می خواهم با فراموشی آن شکست در چین به مدال طلای جام جهانی دست پیدا کنم.

شهربانو منصوریان: می خواهم با فراموشی شکست بازی های آسیایی به مدال طلای جام جهانی دست پیدا کنم، به خاطر الهه حاضر به تغییر وزن هم هستم

شهربانو منصوریان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص شرایط خود در آستانه مسابقات جام جهانی ووشو گفت: خدا را شکر با توجه به تمریناتی که برای حضور در بازی های آسیایی داشتم در حال حاضر در شرایط خوبی قرار دارم. بعد از سرانجام بازی های آسیایی مدتی استراحت داشتم و در بازگشت، تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتم تا از لحاظ بدنی در شرایط خوبی قرار دارم.

وی توضیح داد: اکثر بازیکنان حاضر در مسابقات جام جهانی نیز سال گذشته در مسابقات جهانی حضور داشتند و شناخت خوبی روی آنها دارم. امیدوارم در جام جهانی با عملکردی خوب به مدال طلا دست پیدا کنم.

دارنده مدال طلای مسابقات جهانی روسیه در خصوص شرایط روحی خود بعد از شکست در دیدار نهایی بازی های آسیایی بیان کرد: همچنان از اینکه به مدال طلای بازی های آسیایی دست پیدا نکردم ناراحت هستم. دلیل ناراحتی ام نیز این است که می توانستم به مدال طلا برسم. از تمامی رقبای خود یک سر و گردن از لحاظ قد و قامت بلند تر بودم و باید به مدال طلا را کسب می کردم.

شهربانو منصوریان با تاکید بر کوشش برای کسب مدال طلای مسابقات جام جهانی گفت: در دیدار نهایی بازی های آسیایی بعد از اینکه با اشتباه از سکو به پایین پرتاب شدم ،تمرکزم را از دست دادم. در حال حاضر نیز کوشش خواهم کرد با فراموشی شکست بازی های آسیایی در مسابقات جام جهانی به مدال طلا دست پیدا کنم.

وی در خصوص اینکه برنامه ای برای خداحافظی از دنیای قهرمانی ندارد، بیان کرد: در این خصوص منتظر هستم تا کسی پیدا گردد و من را شکست بدهد تا از ووشو و دنیای قهرمانی خداحافظی کنم.

ملی پوش تیم ملی ساندا بانوان در خصوص اظهارات الهه منصوریان در خصوص تغییر وزن و احتمال حضور او در وزن خودش گفت: اگر الهه تصمیم به تغییر وزن داشته باشد و بخواهد به وزن من بیاید، وزن خود را تغییر خواهم داد. به هر حال الهه خواهر من است و به خاطر او حاضر هستم یک وزن بالاتر بروم. الهه منصوریان: با طلای جام جهانی می خواهم دوباره دل مردم را به دست بیاورم، بعد از جام جهانی ووشو وزن خود را تغییر خواهم داد

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1376

به "شهربانو منصوریان: می خواهم با فراموشی شکست بازی های آسیایی به مدال طلای جام جهانی دست پیدا کنم، به خاطر الهه حاضر به تغییر وزن هم هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهربانو منصوریان: می خواهم با فراموشی شکست بازی های آسیایی به مدال طلای جام جهانی دست پیدا کنم، به خاطر الهه حاضر به تغییر وزن هم هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید