شهرک سینمایی موزه دار می گردد

به گزارش شیوا مارکت، مدیر شهرک های تلویزیونی از تاسیس موزه ای برای نمایش لوازم، لباس ها و عروسک های ماندگاری که جزو اموال سازمان صداوسیما محسوب می شوند، اطلاع داد.

شهرک سینمایی موزه دار می گردد

به گزارش خبرنگاران، کمال فیض آبادی صبح امروز (25 شهریور ماه) در بخشی از بازدید خبرنگاران از این مجموعه اظهار داشت که به زودی و به احتمال زیاد پیش از شروع سال جدید، موزه ای در این مجموعه شهرک های تلویزیونی راه اندازی می گردد که آثار ماندگاری که جزو اموال صداوسیما محسوب می شوند و هم اکنون در اختیار گنجینه های مجموعه هستند را به نمایش خواهد گذاشت.

او لباس های وزرای دربار پهلوی دوم، پیانوی به جا مانده از آن دوران و موتور سلطنتی تلویزیون ملی را از جمله این اموال برشمرد.

این بازدید با حضور مدیر شهرک سینمایی و روابط عمومی سیما از گنجینه های لباس، وسایل دکور، ماشین های قدیمی و تجهیزات فنی و همچنین بازدید از لوکیشن های لاله زار، اورشلیم، میدان منیریه، میدان بهارستان و لوکیشن مجموعه حکایت های کمال که هم اکنون در حال ضبط است، انجام شد.

مجموعه شهرک های تلویزیونی هم اکنون در حال ساخت لوکیشن های جدید است که به گفته مدیر این شهرک کوشش می گردد این لوکیشن ها به صورت کاملا ماندگار ساخته شوند تا به مرور زمان همانند لوکیش کوفه تخریب نشوند.

نصب سردیس های علی حاتمی، عزت الله انتظامی، علی نصیریان، جمشید مشایخی و محمدعلی کشاورز در ورودی شهرک سینمایی غزالی از دیگر تغییراتی است که اخیرا در این مجموعه اتفاق افتاده است.

گزارش کامل این بازدید در روزهای آتی ارسال می گردد.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 859

به "شهرک سینمایی موزه دار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرک سینمایی موزه دار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید