شکست های سریالی نفت ادامه دارد، صنعت ضعیف ترین تیم نیم فصل دوم

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، رقابت های لیگ برتر با انجام 5 بازی در هفته بیستم پیگیری شد که یکی از بازی های پنجگانه دیروز، ملاقات بین نفت آبادان و گل گهر سیرجان بود. این ملاقات در حالی در آبادان برگزار گردید که گل گهر بعد از جابجایی زمستانی و بازیکنانی که به خدمت گرفت در نیم فصل دوم شرایط بهتری دارد و نتایجی متفاوت نسبت به نیم فصل نخست می گیرد.

شکست های سریالی نفت ادامه دارد، صنعت ضعیف ترین تیم نیم فصل دوم

صنعت نفت که به تازگی اسکوچیچ را از دست داده تا مربی پیشینش از این به بعد روی نیمکت تیم ملی بنشیند، حتی پیش از جدا شدن اسکوچیچ هم نتایج خوبی در نیم فصل دوم نگرفته بود و این نتایج ضعیف کماکان ادامه دارد.

طلایی پوشان آبادان در نیم فصل دوم 5 بار به میدان رفته اند و به جز تک امتیازی که از تساوی خانگی 2-2 مقابل فولاد گرفتند، امتیاز دیگری در 5 بازی اخیرش نگرفته اند.

صنعت نفت که با 30 امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفته است، در جدول فرضی نیم فصل دوم با تنها یک امتیاز در رده آخر قرار می گیرد تا معین گردد این تیم ضعیف ترین عملکرد را در نیم فصل دوم دارد.

پیکان هم شرایطی مشابه با صنعت نفت دارد و این تیم که به تازگی به انتهای جدول سقوط نموده، تنها با یک تساوی با نتیجه 2-2 مقابل ماشین سازی، 4 شکست و کسب تنها یک امتیاز در نیم فصل دوم، تنها به لطف یک گل زده بیشتر یک رده بالاتر از صنعت نفت قرار می گیرد.

پارس جنوبی با 3 امتیاز از 5 بازی و نفت مسجد سلیمان با 4 امتیاز از 4 بازی، دیگر تیم هایی هستند که در نیم فصل دوم نتایج ضعیفی گرفته اند.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 15932

به "شکست های سریالی نفت ادامه دارد، صنعت ضعیف ترین تیم نیم فصل دوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکست های سریالی نفت ادامه دارد، صنعت ضعیف ترین تیم نیم فصل دوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید