شکوری: در ریز جزئیات انتخاب سرمربی تیم ملی نیستم، اختلاف فدراسیون و وزارت ورزش درخصوص دایی برآورد است

به گزارش شیوا مارکت، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: صادقانه می گویم در ریز جزئیات انتخاب سرمربی تیم ملی نیستم ولی قطعا سرمربی تیم داخلی است.

شکوری: در ریز جزئیات انتخاب سرمربی تیم ملی نیستم، اختلاف فدراسیون و وزارت ورزش درخصوص دایی برآورد است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، ابراهیم شکوری در حاشیه مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در جمع خبرنگاران گفت: فرایند انتخابات فدراسیون آغاز شده و از امروز کاندیداها می توانند ثبت نام نمایند. امیدوارم نفرات توانمند بیایند و در انتخابات حضور پیدا نمایند. تا 20 بهمن ماه هم فرصت ثبت نام وجود دارد.

وی در ادامه در مورد دوبازی استقلال و شهر خودرو و ضعف روحیه این تیم ها گفت: مخالف نظر شما هستم و روحیه تیم ها خوب است . اتفاقی هم که افتاد خوب بود چون با یک دیپلماسی ورزشی از اجرای عدم میزبانی ایرانی ها جلوگیری کردیم. من از هر 4 باشگاه، کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش، مردم و رسانه ها تشکر می کنم. اتحاد ما جلوی این فرآیند را گرفت.

دبیر فدراسیون فوتبال در مورد میزبانی تیم های ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: شرایط مذاکره سخت بود و سه راه بیشتر نداشتیم. یکی انصراف، یکی بازی خارج از خانه و راه سوم مذاکره. که ما مذاکره کردیم و به نتیجه رسیدیم و امیدواریم تیم ها نتیجه خوبی بگیرند.

وی در مورد توافق با AFC یادآور شد: این توافق از نظر فنی به نفع ماست چرا که ارزش بازی برگشت بیشتر است و با استراتژی می توانیم در این بازی ها نتیجه بگیریم.

شکوری در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: با توجه به اتفاق یک هفته گذشته در مورد باشگاه ها و اینکه فعالیت های دبیر کل در موضوعات دیگر است، باید بگویم در جریان انتخاب سرمربی نیستم و بحث باشگاه و مجمع را پیگیری می کنم. فقط می دانم که سرمربی طی روزهای آینده انتخاب می گردد. از صحبت های آقای علوی، 12 ساعت گذشته و اتفاق خاصی نیفتاده است. تمام سعی نفرات در فدراسیون این است که در سریع ترین زمان انجام گردد. قطعا سرمربی داخلی است البته روی این نباید مانور داد. وقتی گزینه بیشتر باشد مطمئنا مذاکرات هم راحت تر خواهد بود.

وی در مورد اینکه قلعه نویی گزینه جدی راهنمایی تیم ملی است، اضافه کرد: صادقانه می گویم در ریز موضوعات نیستم. علی دایی و قلعه نویی و افراد خارجی جزو گزینه ها بودند و رایزنی با آنها اجرا شده است .

دبیر فدراسیون فوتبال در مورد اینکه شنیده شده علی دایی توسط وزارت ورزش رد شده و اختلاف نظر بین وزارت ورزش و فدراسیون وجود دارد، گفت: اینکه این صحبت ها از کجاست را باید از شما پرسید. اینها حدس است و این صحبت ها با توجه به علاقه مندی فوتبال طبیعی است. ارتباط فدراسیون و کمیته و وزارت عالی است و آن را می توان در بحث باشگاه ها دید. همه پای کار آمدند تا مشکل حل گردد. شرایط با 10 سال پیش از نظر مالی و سیاسی و منطقه ای فرق نموده و تحت فشار هستیم ولی باید به پیش برویم.

وی در سرانجام در مورد اینکه آیا اتفاقات بازی ملاقات تراکتور و پرسپولیس بر میزبانی ایران در مسابقات آسیایی تاثیر خواهد گذاشت، یادآور شد: موضوع اتفاقات بازی تراکتور تاثیری در میزبانی ما در جام باشگاه ها ندارد. ما تعهد کتبی گرفتیم و اینها مسائل داخلی ما است. باید به خوبی های فوتبال بپرداریم اینکه این جمعیت در این زمان و وسط روز کاری حاضر می گردد اتفاق خوبی است.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 15577

به "شکوری: در ریز جزئیات انتخاب سرمربی تیم ملی نیستم، اختلاف فدراسیون و وزارت ورزش درخصوص دایی برآورد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوری: در ریز جزئیات انتخاب سرمربی تیم ملی نیستم، اختلاف فدراسیون و وزارت ورزش درخصوص دایی برآورد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید