شکوری: پیشنهاد فدراسیون فوتبال لغو مسابقات لیگ است، به وزارت ورزش نامه نوشتیم

به گزارش شیوا مارکت، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال می گوید که پیشنهاد آنها لغو شدن مسابقات لیگ است، اما فدراسیون در این خصوص تصمیم گیرنده نیست.

شکوری: پیشنهاد فدراسیون فوتبال لغو مسابقات لیگ است، به وزارت ورزش نامه نوشتیم

به گزارش خبرنگاران، ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در مورد موضوع تحت تأثیر قرار دریافت مسابقات فوتبال با شیوع بیماری کرونا گفت: گزارشی را به آقای بهاروند (سرپرست فدراسیون) دادم و به اعتقاد من مسابقات باید تعطیل شود. مواردی در این نامه ذکر شده است و مسئله رفت و آمد تیم ها را ذکر کردم.

وی ادامه داد: موضوع دیگر به این باز می شود که بازیکنان 120 دقیقه با ضربان بالای 170 تا 200 فعالیت می نمایند که پس از آن سیستم ایمنی بدن ناخودآگاه ضعیف می شود و آماده دریافت ویروس است. زمان حضور در رختکن یا حتی گل زدن که ناخودآگاه شادی می نمایند نیز مطرح است. این مسائل طبیعی است و حتی هنگام به ثمر رساندن ضربات ایستگاهی بازیکن باید یارگیری کند. در این شرایط یا باید بازیکن حریف را رها کنید تا گل بزند یا باید یارگیری کنید.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: تمام این موارد را در نامه ای به آقای بهاروند ذکر نموده ام و او نیز نامه را برای وزارت ورزش و جوانان فرستاده است. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فقط مسئول برگزاری مسابقات در محدوده استادیوم است. ما تصمیم گیرنده در مورد برگزار شدن یا نشدن یا مسائل امنیتی نیستیم و اگر نهادهای بالای دستی به ما بگویند مسابقات را برگزار نکنیم، تمکین خواهیم کرد و پیشنهاد ما هم لغو شدن مسابقات است.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16631

به "شکوری: پیشنهاد فدراسیون فوتبال لغو مسابقات لیگ است، به وزارت ورزش نامه نوشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوری: پیشنهاد فدراسیون فوتبال لغو مسابقات لیگ است، به وزارت ورزش نامه نوشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید