گل محمدی: سلامتی مهم است اما طوری تصمیم بگیرند که فوتبال ضربه نخورد

به گزارش شیوا مارکت، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که سلامتی جامعه بسیار مهم است اما مسئولان باید طوری تصمیم بگیرند که فوتبال دچار مشکل نشود.

گل محمدی: سلامتی مهم است اما طوری تصمیم بگیرند که فوتبال ضربه نخورد

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی درباره آخرین شرایط پرسپولیس اظهار کرد: شرایط به وجود آمده فقط مختص فوتبال نبوده و همه جامعه را تحت تاثیر خودش قرار داده است. این تعطیلی ها شرایط سختی برای ما ورزشکاران ایجاد کرد و دو ماه را قرنطینه بودیم. روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم و حالا باید منتظر باشیم ببینیم وزارت ورزش و ستاد مبارزه با کرونا چه تصمیمی می گیرند. امیدوارم تصمیمی بگیرند که ابتدا به سود سلامتی جامعه و بعد به سود فوتبال باشد.

وی اضافه نمود: در این شرایط کار برای ما سخت است اما ما به وسیله مربی بدنساز برنامه تمرینات را به بازیکنان داده ایم و بازیکنان هم تمرینات را انجام می دهند اما نمی توانیم انتظار داشته باشیم وقتی تمرینات گروهی شروع شد، بازیکنان با آمادگی کامل به تمرین بیایند. در هر صورت می توانیم با 3 هفته تمرین، بدن بازیکنان را به شرایط خوب برگردانیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه گفته می شد بعضی بازیکنان پرسپولیس با حضور در استادیوم شهید کاظمی، تمرین می نمایند، گفت: عکسی که مربوط به اسفند ماه بود را طی چند نوبت منتشر کردند درحالی که بازیکنان ما در قرنطینه بودند. کسی از بازیکنان ما جرات نمی کرد در این شرایط به بیرون بیاید و تمرین کند.

وی درباره زمان شروع کارش در پرسپولیس هم گفت: وقتی بحث آمدن من شده بود، تنها مسأله ای که به من دلگرمی می داد، طرفداران بودند. اصلی ترین دلیل موفقیت پرسپولیس هم همین طرفداران بود. وقتی آمدم مسائل اقتصادی بیشتر شد و در ادامه هم زمان تمرین خوبی در اختیار نداشتیم. با این حال ادامه دادیم و به اینجا رسیدیم.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که آیا همچنان مسائل اقتصادی وجود دارد یا خیر، گفت: مسائل اقتصادی زیاد است. در جلسه های مختلف که با هیات مدیره داشتیم محور صحبت ها بحث های اقتصادی و شکایت هایی که از باشگاه وجود داشت، بود. بازیکنان از فصل گذشته و سال جاری طلبکار هستند و مسائل واقعا نگران نماینده است. همه می دانند بازیکنان با وجود همه این مسائل با جان و دل تمرین می نمایند اما امیدوارم مسائل حال گردد.

وی درباره اینکه آیا هیات مدیره برای پرداخت مطالبات باشگاه شهرخودرو قول داده است، گفت: از اینکه چه صحبت هایی میان مسئولان شهر خودرو و باشگاه پرسپولیس صورت گرفته، بی اطلاع هستم اما تعهدات باشگاه پرسپولیس به شهر خودرو باید انجام گردد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره شرایط آنتونی استوکس هم گفت: زمانی که کارهای انتقال من به پرسپولیس صورت گرفته بود، درباره استوکس با من صحبت کردند و من گفتم اگر شرایط آمادگی دوران حضور در تراکتور را داشته باشد، می تواند به ما یاری کند. باشگاه از طرف طرفداران تحت فشار بود که یک مهاجم جذب گردد. به همین خاطر فرایند جذب انجام شد و وقتی هم که آمد شرایط بدنی مناسبی نداشت و خودش هم تمایلی به بهتر شدن نداشت، در کل باعث ایجاد حواشی شد و خرید خوبی نبود. اما می دانم قرارداد محکم و خوبی با او بسته شده و اگر پیگیر شوند می توانند پولی که پرداخت شده است را نیز برگردانند.

وی در خصوص شرایط اوساگونا هم گفت: او بازیکن خوبی است و به ما یاری کرد و در دربی هم پاس گل داد اما مسائل اقتصادی روی عملکرد او تأثیر گذاشته بود.

گل محمدی درباره اینکه آیا سیامک نعمتی از پرسپولیس جدا خواهد شد، گفت: نمی دانم این صحبت ها از کجا می آید. نعمتی بازیکنی است که دوست دارم فصل بعد هم به ما یاری کند. ما الان در شرایط حساسی هستیم و باید تمرکز داشته باشیم و نباید به لیست ورودی و خروجی فکر کنیم.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس از سازمان لیگ پیشنهاد معین برای ادامه لیگ دریافت نموده یا خیر، ادامه داد: از طرف سازمان لیگ با باشگاه ها تماس گرفته شده تا نظرات خود را بگویند. من گفتم اول سلامت جامعه مطرح باشد و اگر این مسائل رفع بگردد می توانیم لیگ را ادامه بدهیم. اولویت ما سلامتی جامعه است اما نباید تصمیمی اتخاذ گردد که به فوتبال ضربه بخورد چون خیلی ها از این فوتبال نان می خورند.

وی در خاتمه درباره حواشی اخیر میان افشین پیروانی و امیر قلعه نویی هم گفت: افشین پیروانی را از جاهای مختلف تحت فشار گذاشتند چون از پرسپولیس حمایت نموده بود. من اعلام می کنم از افشین پیروانی حمایت می کنیم و پشتش را خالی نمی کنیم. از پیشکسوتان هم می خواهم احترام ها را حفظ نمایند.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 19205

به "گل محمدی: سلامتی مهم است اما طوری تصمیم بگیرند که فوتبال ضربه نخورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: سلامتی مهم است اما طوری تصمیم بگیرند که فوتبال ضربه نخورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید