طرح اختصاصی البسه پرسپولیس هفته آینده ارائه می گردد، اظهار نظر بازیکنان درباره لباس

به گزارش شیوا مارکت، هفته آینده چند طرح اختصاصی به باشگاه می آوریم تا در حضور آقایان انصاری فرد، خلیلی، سیدجلال حسینی و چند بازیکن امتحان گردد. هر لباسی که اقبال بیشتری از سوی بازیکنان داشت، به عنوان لباس نیم فصل دوم انتخاب خواهد شد. طرح هایی که برای نیم فصل دوم آماده شده، اختصاصی است و حدود 80 درصد تغییر خواهد نمود.

طرح اختصاصی البسه پرسپولیس هفته آینده ارائه می گردد، اظهار نظر بازیکنان درباره لباس

طرح های اختصاصی پیراهن پرسپولیس برای نیم فصل دوم آماده شده و هفته آینده به باشگاه ارائه خواهد شد تا درباره آن تصمیم گیری گردد.

مدیر شرکت تامین کننده البسه پرسپولیس در گفت وگو با فارس، در مورد جلسه روز گذشته با محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل این باشگاه، گفت: در مورد ادامه همکاری و تعاملات برای ادامه برنامه هایی که داریم، به بحث و گفت وگو نشستیم. مشورت هایی انجام شد و قرار است هفته آینده طرح های جدید و اختصاصی را به باشگاه بیاوریم تا پس از انتخاب یک طرح، لباس های نیم فصل دوم را طراحی کنیم. در این جلسه در مورد فروش البسه، حمایت از طرح های ما و موارد دیگر صحبت کردیم.

وی در مورد مراسم رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس در نیم فصل دوم، مطرح کرد: قرار بود این رونمایی پیش از شروع فصل انجام گردد اما این اتفاق رخ نداد. قرار است پیش از شروع نیم فصل دوم این مراسم انجام گردد اما اهالی فوتبال می دانند که هیجان ها قبل از شروع لیگ خیلی بیشتر است چرا که امکان دارد یک تیم صندلی مدنظر هوادارانش را در نیم فصل اول به دست نیاورد و آن وقت استقبال خوبی از مراسم رونمایی در نیم فصل دوم صورت نگیرد.

مدیر شرکت تامین کننده البسه پرسپولیس خاطر نشان ساخت: هفته آینده چند طرح اختصاصی به باشگاه می آوریم تا در حضور آقایان انصاری فرد، خلیلی، سیدجلال حسینی و چند بازیکن امتحان گردد. هر لباسی که اقبال بیشتری از سوی بازیکنان داشت، به عنوان لباس نیم فصل دوم انتخاب خواهد شد. طرح هایی که برای نیم فصل دوم آماده شده، اختصاصی است و حدود 80 درصد تغییر خواهد نمود.

وی اضافه کرد: حتی لباس تمرین و لباس هتلی هم دچار تغییرات اختصاصی خواهد شد. باید بگویم البسه زمستانی پرسپولیس تا هفته آینده به باشگاه ارسال خواهد شد تا مربیان و بازیکنان مسئله ای از این جهت نداشته باشند. همه کوشش ما این است تا بهترین شرایط برای پرسپولیس رقم بخورد و امیدواریم که در ادامه هم همکاری های خیلی خوبی با هم داشته باشیم.

safariro.ir: سافاری رو: گردش و تفریح در سافاری های جهان

منبع: عصر ایران
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 12186

به "طرح اختصاصی البسه پرسپولیس هفته آینده ارائه می گردد، اظهار نظر بازیکنان درباره لباس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح اختصاصی البسه پرسپولیس هفته آینده ارائه می گردد، اظهار نظر بازیکنان درباره لباس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید