عجیب ترین باگ توییتر کشف شد

به گزارش شیوا مارکت، گروهی از روزنامه نگاران ایالات متحده در کشفی عجیب متوجه شده اند هر بار در توئیتر عبارت دشمن مردم را تایپ می نمایند به سمت نیویورک تایمز راهنمایی می شوند.

عجیب ترین باگ توییتر کشف شد

برای بسیاری از کاربران(نه همه آنان) جست و جوی عبارت دشمن مردم مساوی است با نتایج مرتبط با نیویورک تایمز. این یک جمله عجیب و غریب علیه نیویورک تایمز به نظر می رسد اما آیا واقعاً منطقی است که فکر کنیم الگوریتم توئیتر یک پیوند ناخوشایند میان یکی از عبارات مورد علاقه رئیس جمهوری ایالات متحده دونالد ترامپ و یکی از اهدافی که او بیشتر به آن پرداخته ایجاد نموده است؟ از این رو این موضوع کمی گیج کننده و عجیب به نظر می رسد.

اما وقتی کلمه مردم را به تنهایی جست وجو کنیم، شاید معمای مذکور تا حدودی حل گردد. درواقع به نظر می رسد توئیتر هر عبارتی را که با کلمه مردم همراه باشد به نیویورک تایمز ارتباط می دهد. در دنیا توئیتر، نیویورک تایمز دشمن مردم است. اما همزمان دوست مردم نیز محسوب می گردد. حتی اگر عباراتی مثل مردم روستا را هم جست و جو کنید باز هم نیویورک تایمز را مشاهده خواهید کرد.

هنوز به طور دقیق تعیین نیست که باگ بین کلمات نیویورک تایمز و مردم از کجا پیدا شده است. درواقع زیرساخت این باگ تا حدودی مبهم است. این موضوع می تواند ناشی از یک اشکال مستقیم یا یک ارتباط متقارن بر اساس چیزی در پروفایل تایمز باشد. با وجود این، توئیتر باگ مذکور را در بیانیه ای تأیید نموده است. در این بیانیه آمده است: این اشکال در سیستم تایپ جست و جوی ما محدود به دسکتاپ است که ما در حال کوشش برای برطرف آن هستیم. مسأله این است که برای بعضی از پرس و جوها در بخش جست و جو، کلمه مردم به کلمه نیویورک تایمز مرتبط شده. البته ما هنوز نمی دانیم که چرا سیستم جست و جو این کار را انجام می دهد، اما می دانیم که این موضوع باید هرچه سریعتر حل گردد.

،انتخاب

italyro.ir: تور ونیز: تور ونیز ارزان قیمت، تور ونیز ایتالیا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 4879

به "عجیب ترین باگ توییتر کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عجیب ترین باگ توییتر کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید