عزیزی اولین طلای ایران را به ارمغان آورد، مدال برنز برای جعفرزاده

به گزارش شیوا مارکت، پاراتکواندوکار کشورمان با غلبه بر تمامی حریفانش توانست مدال طلای رقابت های قهرمانی آسیا را کسب کند.

عزیزی اولین طلای ایران را به ارمغان آورد، مدال برنز برای جعفرزاده

به گزارش خبرنگاران، سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا پاراتکواندوی امروز (شنبه) با حضور 115 هوگوپوش از 20 کشور به میزبانی شهر چانچئون کره جنوبی در حال برگزاری است و تیم ملی کشورمان با 7 تکواندوکار به مصاف رقبایشان رفتند.

اصغر عزیزی نماینده ایران در وزن 75+ کیلوگرم (K44) در نخستین مبارزه داوگا سدنوگومبوپیل مغول را 31 بر 11 شکست داد و در ادامه به مصاف الکساندر لاورو روس رفت و 11 بر 6 پیروز شد. وی در سومین ملاقات به مصاف نماینده دیگری از روسیه رفت و با غلبه بر این تکواندوکار (13 بر 11) به فینال راه یافت.

هوگوپوش کشورمان در ملاقات نهایی رو در روی بیلال لاخیائف از روسیه نهاده شد و نتیجه را 28 بر 10 به نفع خود به سرانجام رساند و به مدال طلا رسید و بر سکوی قهرمانی ایستاد.

امروز همچنین محمود جعفرزاده در وزن 75- کیلوگرم (K42) در نخستین گام به مصاف روهیت هانگ از نپال رفت و با نتیجه 20 بر 3 راهی مرحله بعد شد. او در مرحله بعد رو در روی مالک موکاشف از ترکیه نهاده شد و با قبول شکست (27 بر 11) برابر این هوگوپوش به مدال برنز بسنده کرد.

راهنمایی این تیم برعهده پیغام خانلرخانی به عنوان سرمربی و مهدی احمدی به عنوان مربی است و مسعود لشگری به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور خواهد داشت.

با تصمیم فدراسیون جهانی تکواندو، هوگوپوشان سایر قاره ها مجاز به شرکت در این رقابت ها هستند. امتیاز این مسابقات برای تکواندوکاران قاره آسیا G4 است و برای تکواندوکاران سایر قاره ها G2 خواهد بود.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: تسنیم
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 15884

به "عزیزی اولین طلای ایران را به ارمغان آورد، مدال برنز برای جعفرزاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی اولین طلای ایران را به ارمغان آورد، مدال برنز برای جعفرزاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید