(عکس) اهدای لگوی اولدترافورد به فرگوسن

به گزارش شیوا مارکت، به نقل از نشریه سان، باشگاه منچستریونایتد لگویی 3 هزار و 898 تکه ای از ماکت ورزشگاه اولدترافورد را برای سرالکس فرگوسن ارسال کرده تا او را در روزهایی قرنطینه سرگرم کند.

(عکس) اهدای لگوی اولدترافورد به فرگوسن

اسطوره اسکاتلندی 78 ساله شیاطین سرخ پس از دیدن مدل این ماکت در اینترنتی با باشگاه تماس گرفت و تمایل خود را برای داشتن یک نمونه از این ماکت ابراز کرد و خیلی طول نکشید که آنها نیز خواسته اش را برآورده کردند.

سر هم کردن این ماکت در شرایط عادی و به صورت پیوسته چیزی در حدود 7 ساعت و نیم زمان می برد و به این ترتیب فرگی می تواند برای مدتی اوقات فراغت خود را با ماکت ورزشگاهی که 27 سال در آن کار کرد و افتخارات زیادی را رقم زد، سرگرم باشد.

در این ماکت که 250 پوند قیمت دارد، سعی شده که تمام جزئیات مشابه ورزشگاه خانگی شیاطین سرخ رعایت شود از جمله سکوی سرالکس فرگوسن که به پاس خدمات این مرد اسکاتلند به نام او نامگذاری شد.

با وجود چالش برانگیز بودن سرهم بندی این ماکت جزو مدل های محبوب ساخت شرکت لگو است که برای گروه سنی 16 سال به بالا مناسب توصیف شده است. با این حال فرگوسن جذب این مدل شده و به نظر می رسد وسیله خوبی هم برای سرگرمی خودش در روزهای خانه نشینی که از ماه مارس آغاز شده، پیدا کرده است.

آلبرت مورگان، رفیق قیمی و جامه دار پیشین باشگاه منچستریونایتد در باره شرایط این مرد اسکاتلندی گفت: فرگوسن در شرایط خوبی واقع شده است و هر روز تمریناتش را انجام می دهد. او با تردمیل و یکسری تجهیزات دیگر تمرین می کند، پس حالش خوب است.

hecaconf.ir: مجله خبری و تحلیلی صنایع کشاورزی و تولیدی

منبع: فرارو
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20345

به "(عکس) اهدای لگوی اولدترافورد به فرگوسن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) اهدای لگوی اولدترافورد به فرگوسن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید