فتاحی: مهم این است تماشاگران سالم به خانه هایشان رفتند، از مردم معذرت خواهی می کنم، تعلیق شدنم برای من مهم نیست

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش ، سعید فتاحی پس از برگزاری فینال جام حذفی درباره حواشی این بازی اعلام کرد: فتاحی: از تمام مردم ایران به دلیل تاخیر 2 ساعته در آغاز بازی در بازی عذرخواهی می کنم. فدراسیون و سازمان لیگ مقصر نبود چراکه از ساعت 2:30 بعد از ظهر این مسائل را به مردم گفتیم، اما نیروی انتظامی نتوانست جلوی ازدحام تماشاگران پرسپولیس را بگیرد. ما صندلی طرفداران داماش را معین نموده بودیم، اما پرسپولیسی ها به آن صندلی هجوم آوردند و نیرو های انتظامی نتوانستد این موضوع را کنترل نمایند.

فتاحی: مهم این است تماشاگران سالم به خانه هایشان رفتند، از مردم معذرت خواهی می کنم، تعلیق شدنم برای من مهم نیست

او ادامه داد: حق قانونی طرفداران داماش بود که به استادیوم بیایند و ما هم برای استقرار آن ها تمام تلاشمان را به کار گرفتیم. به همین دلیل در آغاز بازی تاخیر افتاد. پرسپولیسی ها کل ظرفیت استادیوم را پر کردند و یگان ویژه نمی توانست آن ها را بیرون کند.

مدیر معلق مسابقات سازمان لیگ گفت: خدا را شاکرم این بازی برگزار گردید و اتفاق خاصی رخ نداد. خوشبختانه تمام مردم سالم به خانه رفتند. امنیت مردم به عهده یگان ویژه است و نمی توانست مردم را بزند. برای ایجاد تعامل احتیاج به زمان داشتیم.

فتاحی درباره شایعه وخامت حالش در این بازی اعلام کرد: شما (میثاقی) نمی توانید پشت میز بنشینید و تصمیم بگیرید. وظیفه شما این است که اخبار درست بدهید. حال من بد نشد، اما خانواده و دوستانم با خبر کذب شما نگران شدند. هیچ مسئله ای برای من به وجود نیامد.

او درباره محروم شدنش از کلیه فعالیت های فوتبالی تا اطلاع ثانوی با حکم کمیته اخلاق توضیح داد: هیچ حکمی به من ابلاغ نشده و برای من این مسائل مهم نیست. اجازه بدهید من شرح بدهم. مهم ترین چیز این است که بازی مان بدون مشکل برگزار گردید. مهم ترین موضوع این است که مردم سلامت به خانه هایشان رفتند.

فتاحی ادامه داد: 100 درصد از برگزاری فینال جام حدفی راضی نیستم چراکه مشکل ایجاد شد و اگر مشکل نبود بازی 2 ساعت معطل نمی شد. ازدحام طرفداران پرسپولیس سبب شد صندلی طرفداران داماش پر بشود. برای استقرار طرفداران داماش احتیاج به زمان داشتیم. زمانی که برای برنامه 90 و عادل فردوسی پور کار می کردید، از وضعیت استادیوم ها اطلاع داشتید و الان بهتر است درست صحبت کنید. استقرار تماشاگران داماش وظیفه من نیست بلکه باید قانون را اجرا می کردم که این کار را انجام دادم. باز هم از مردم عذرخواهی می کنم، اما شما هم باید از خانواده من به دلیل خبر کذبتان معذرت خواهی کنید.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 6475

به "فتاحی: مهم این است تماشاگران سالم به خانه هایشان رفتند، از مردم معذرت خواهی می کنم، تعلیق شدنم برای من مهم نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتاحی: مهم این است تماشاگران سالم به خانه هایشان رفتند، از مردم معذرت خواهی می کنم، تعلیق شدنم برای من مهم نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید