فخری: اتفاق بزرگی برای شمشیربازی رقم خورد، فتوحی در بخش تیمی فوق العاده بود

به گزارش شیوا مارکت، سرمربی سابر کشورمان گفت: کار بزرگی در جام جهانی انجام دادیم و قبل از سرانجام فصل مسابقات جهانی، سهمیه ایران را قطعی کردیم.

فخری: اتفاق بزرگی برای شمشیربازی رقم خورد، فتوحی در بخش تیمی فوق العاده بود

پیمان فخری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد کسب سهمیه المپیک 2020 گفت: کار بزرگی انجام دادیم و قبل از سرانجام فصل مسابقات و پیش از برگزاری دو مسابقه باقی مانده، سهمیه المپیک توکیو را در سابر قطعی کردیم.

سرمربی تیم سابر کشورمان اضافه کرد: در لهستان رقیب اصلی خود یعنی چین و ژاپن را در مسابقه مستقیم شکست دادیم. در مسابقه قبلی مقابل ژاپن 45 بر 44 مغلوب شدیم اما در لهستان 45 بر 28 این تیم را شکست دادیم و چین را هم از پیش رو برداشتیم. مجارستان، تیم دوم رنکینگ دنیای و نایب قهرمان سال جاری در دنیا را با وجود در اختیار داشتن قهرمانان المپیک با اختلاف شکست دادیم و با کسب عنوان پنجم، سهمیه خود را در المپیک قطعی کردیم.

فخری یادآور شد: اتفاق بزرگی برای ما رقم خورد و برای آن زحمت کشیده بودیم. از عملکرد بچه ها راضی هستم و در بخش تیمی فوق العاده بودند. همه برنامه ما در بخش تیمی بود که خوشبختانه محقق شد.

وی در مورد عملکرد سابریست های کشورمان در بخش انفرادی گفت: در انفرادی عابدینی فوق العاده بود. بازیکن فرانسوی در دو گرندپری اخیر در مسکو و مونترال طلای انفرادی را گرفته بود اما مقابل عابدینی 15 بر 13 مغلوب شد و عابدینی تا جدول 16 نفره صعود کرد.

فخری در مورد شرایط مصدومیت پاکدامن گفت: علی پاکدامن هنوز از ناحیه دست آسیب دیدگی دارد و تمرکز خوبی در انفرادی نداشت و 15 بر 14 برابر حریف انگلیسی باخت ولی در تیمی عالی بود. فتوحی هم در تیمی فوق العاده بود و نتیجه خوبی را برای ما در مجارستان رقم زد و امتیازات خوبی را گرفت. در مجموع خوشحالم که برای اولین بار 4 سهمیه قدرتمند را برای المپیک 2020 گرفتیم.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 16306

به "فخری: اتفاق بزرگی برای شمشیربازی رقم خورد، فتوحی در بخش تیمی فوق العاده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فخری: اتفاق بزرگی برای شمشیربازی رقم خورد، فتوحی در بخش تیمی فوق العاده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید