فروش اطلاعات شخصی مسافران توسط آژانس های مسافرتی، واسطه گری در ارائه خدمات گردشگری در جزیره کیش کماکان ادامه دارد!

به گزارش شیوا مارکت، چهار سال از طرح جمع آوری کانترهای گردشگری در جهت ارتقا سطح کیفی خدمات به مسافران با قیمت های مصوب میگذرد ، طرحی که در ان زمان با مقاومت های بسیار اجرا شد تا بتواند نظمی به ارائه خدمات گردشگری در جزیره کیش بدهد.

فروش اطلاعات شخصی مسافران توسط آژانس های مسافرتی، واسطه گری در ارائه خدمات گردشگری در جزیره کیش کماکان ادامه دارد!

به گزارش گردشبان ، با روی کار آمدن مدیران جدید در سازمان منطقه آزاد کیش و تغییرات اجرا شده در معاونت گردشگری، مجددا با بی برنامگی در این حوزه روبه رو هستیم که در این بین گردشگران ضرر نموده و عده ای سودجو با واسطه گری سود به جیب میزنند.

فروش اطلاعات شخصی مسافران کیش توسط آژانس های مسافرتی

چند تن از مسافران جزیره کیش و در پیگیری های آینده، فعالین این حوزه به دیده بان گردشگری ایران گفتند، واسطه های فروش خدمات گردشگری با همکاری آژانس های مسافرتی، اقدام به خرید اطلاعات گردشگران نموده و با داشتن شماره تماس و همچنین هتل محل اقامت و شماره پرواز ، به استقبال مسافران رفته و یا در هتل ها با آن ها تماس برقرار میکنند، و به عنوان ارائه خدمات ویژه، خدمات گردشگری و تفریحات دریایی و ... را تا دو برابر قیمت به فروش میرسانند. این واسطه ها برای دریافت اطلاعات تماس و تاریخ سفر گردشگران متناسب با کیفیت هتل محل اقامت افراد گاها تا 40 هزار تومان برای اطلاعات هر مسافر پرداخت میکنند.

فروش اطلاعات شخصی مسافران توسط آژانس های مسافرتی به واسطه ها و در گام بعد سو استفاده این افراد از ناآگاهی گردشگران و ارائه خدمات کم کیفیت با چند برابر قیمت، ضربه سنگینی به حیثیت گردشگری کیش وارد میکند .

در این زمینه ضروری است معاونت گردشگری با اقدامی به موقع و ایجاد کانالی یک پارچه برای ارائه خدمات گردشگری و تفریحات دریایی دست سودجویان را کوتاه نموده و به وظایف اولیه خود که ایجاد ساز و کاری جهت ارائه خدمات مناسب به گردشگران جزیره کیش است عمل کند.

hecaconf.ir: مجله خبری و تحلیلی صنایع کشاورزی و تولیدی

منبع: گردشبان
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21856

به "فروش اطلاعات شخصی مسافران توسط آژانس های مسافرتی، واسطه گری در ارائه خدمات گردشگری در جزیره کیش کماکان ادامه دارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش اطلاعات شخصی مسافران توسط آژانس های مسافرتی، واسطه گری در ارائه خدمات گردشگری در جزیره کیش کماکان ادامه دارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید