قانون جامع گردشگری تدوین می گردد

به گزارش شیوا مارکت، مدیر کل امور مجلس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: قانون جامع گردشگری تدوین می گردد.

قانون جامع گردشگری تدوین می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی جواد واحدی با حضور در غرفه خراسان رضوی با بیان این مطلب اضافه نمود: با تعامل و همکاری خوبی که با مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی اجرا شده قوانین، لوایح و طرح های متعدد آنالیز شده است.

او با اشاره به ضرورت قوانین جامع گردشگری ادامه داد: این قوانین به صورت مدون به دستگاه ها ابلاغ می گردد تا دستگاه ها بتوانند در حوزه گردشگری با تعامل که ایجاد می گردد رویکرد مناسبی در سرمایه گذاری داشته باشیم.

او گفت: در بعضی زیرساخت های گردشگری دچار مشکل هستیم که برای برطرف این مسائل نمایندگان مجلس و دولت تعاملی را ایجاد نموده اند.

واحدی اضافه نمود: امیدواریم در بحث بودجه تعامل دولت و مجلس را بیشتر کنیم و بتوانیم در توسعه و تکمیل زیرساخت های گردشگری موثر باشیم.

او با بیان این که در زمینه ترانسفر گردشگران به خوبی عمل می گردد، اظهار کرد: در استان ها نیز با توجه به تبیین سیاست هایی که از سوی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور صورت می گیرد تعامل خوبی وجود دارد که امیدواریم در راستای تسهیل سازی فضای گردشگری و فضای کار در این حوزه گام های اساسی برداریم.

مدیر کل امور مجلس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: با نمایندگان مجلس به خصوص در حوزه گردشگری روستایی و بوم گردی و حوزه هایی که می توانیم ارزان قیمت کار ایحاد کنیم، جلسات متعدد داشته ایم.

واحدی اضافه نمود: در حوزه سرمایه گذاری نیز ستاد تسهیل وام های متعددی را تصویب کرد و اختیارات خوبی نیز در این زمینه به استان ها واگذار شده است.

او اظهار کرد: در بحث احکامی که در قوه مقننه صادر می گردد دوستان یاری می نمایند که بتوانیم سرمایه گذاری در گردشگری را فعال کنیم.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: میراث آریا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 3391

به "قانون جامع گردشگری تدوین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانون جامع گردشگری تدوین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید