لزوم ارائه لایحه ایمنی حمل و نقل دانش آموزان توسط شهرداری به شورای شهر

به گزارش شیوا مارکت، یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نزدیکی زمان شروع فعالیت مدارس و اهمیت حمل و نقل دانش آموزان بر لزوم ارائه لایحه ایمنی حمل و نقل دانش آموزان توسط شهرداری به شورای اسلامی شهر تهران تاکید نمود.

لزوم ارائه لایحه ایمنی حمل و نقل دانش آموزان توسط شهرداری به شورای شهر

به گزارش خبرنگاران، شهربانو امانی در هشتادوچهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری درباره تأخیر شهرداری تهران در ارائه لایحه ایمنی حمل و نقل دانش آموزان گفت: در هفتادودومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تیرماه امسال طرح الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه ایمنی حمل و نقل دانش آموزان به اتفاق آرا به تصویب اعضای شورای شهر تهران رسید. طبق بند الف ماده واحده این مصوبه مقرر شد شهرداری تهران لایحه ایمنی سرویس مدارس را ارائه کند.

وی اضافه نمود: مقرر بود به همراه ارائه این لایحه نیز برنامه عملیاتی، اجرایی و زمانبندی با تکیه بر مطالعات فنی مربوطه و همچنین اسناد بالادستی، ظرف مدت دو ماه از تیرماه امسال در جهت لازم الاجرا شدن این مصوبه به شورای شهر تهران توسط شهرداری ارائه گردد.

وی ادامه داد: با عنایت به اتمام مهلت مقرر در مصوبه برای ارائه لایحه و همچنین نزدیک شدن به شروع فعالیت مدارس و مراکز آموزشی و همچنین ضرورت آمادگی شهرداری تهران برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان به ویژه دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی، این لایحه هر چه زودتر به شورای شهر تهران ارائه گردد.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 595

به "لزوم ارائه لایحه ایمنی حمل و نقل دانش آموزان توسط شهرداری به شورای شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم ارائه لایحه ایمنی حمل و نقل دانش آموزان توسط شهرداری به شورای شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید