لیگ برتر فوتسال، تقابل گیتی پسند با مس سونگون در فینال، در انتها هفته ای جنجالی، هت تریک قهرمانی یا انتها 3 سال حسرت؟

به گزارش شیوا مارکت، تیم های فوتسال گیتی پسند اصفهان و مس سونگون، در فینال لیگ برتر فوتسال به مصاف هم می فرایند؛ یکی در اندیشه هت تریک قهرمانی و دیگری برای شکستن طلسم جام.

لیگ برتر فوتسال، تقابل گیتی پسند با مس سونگون در فینال، در انتها هفته ای جنجالی، هت تریک قهرمانی یا انتها 3 سال حسرت؟

به گزارش خبرنگاران، عصر امروز (آدینه) و پس از وقفه ای سه ماهه، مسابقات لیگ برتر فوتسال از ساعت 17:30 با برگزاری ملاقات رفت فینال این مسابقات، در سالن پیروزی اصفهان پیگیری می گردد.

مس سونگون پس از صدرنشینی در خاتمه 26 هفته مسابقات،از سد حفاری اهواز و ستارگان ورامین گذشت به فینال لیگ برتر فوتسال رسید. گیتی پسند نیز پس از شکست سوهان محمدسیمای قم و سن ایچ ساوه، به فینال مسابقات صعود کرد تا این دو تیم پرستاره مانند فصل گذشته، تیم های حاضر در فینال لیگ برتر باشند.

فینالیست های مسابقات در هفته گذشته، با یکدیگر وارد چالشی شدند که شروع آن، اظهارات مدیرعامل باشگاه مس علیه محمدرضا سنگ سفیدی بود. پس از این صحبت ها و پاسخ های متقابل گیتی پسندی ها، باشگاه تبریزی بیانیه ای صادر کرد و به شدت به حمید بی غم، سرمربی فعلی حریف و پیشین خود تاخت. با وجود این صحبت ها به نظر می رسد ملاقات امروز با وجود عدم حضور تماشاگران، خالی از حاشیه نخواهد بود.

با وجود تصمیم سازمان لیگ فوتسال مبنی بر حضور قهرمان لیگ برتر در مسابقات قهرمانی فوتسال آسیا و نایب قهرمان در رقابت های بین قاره ای (جام باشگاه های دنیا) برای ایجاد انگیزه میان تیم ها، مطمئناً انگیزه ای از گیتی پسند و مس سونگون برای رسیدن به قهرمانی لیگ سال جاری، کاسته نخواهد شد.

مس در دو فصل اخیر، یکی را با سیستم پلی آف و دیگری را در خاتمه 26 هفته، به قهرمانی رسیده و کوشش می نماید در قهرمانی هت تریک کند. از طرفی دیگر، گیتی پسند سال گذشته با وجود اختلاف 12 امتیازی با مس، در فینال رقابت ها قافیه را به نارنجی پوشان باخت تا حسرتش در قهرمانی به سه سال برسد.

ملاقات برگشت مس سونگون و گیتی پسند روز ششم تیر در تبریز برگزار می گردد که در صورت تساوی دو تیم در تعداد پیروزی، فینالیست ها روز نهم تیر در کرمان برای معین قهرمان به مصاف هم می فرایند.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21252

به "لیگ برتر فوتسال، تقابل گیتی پسند با مس سونگون در فینال، در انتها هفته ای جنجالی، هت تریک قهرمانی یا انتها 3 سال حسرت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتسال، تقابل گیتی پسند با مس سونگون در فینال، در انتها هفته ای جنجالی، هت تریک قهرمانی یا انتها 3 سال حسرت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید