مالک باشگاه تراکتورسازی: هر بازیکنی که دنیزلی بگوید را به تراکتورسازی می آوریم

به گزارش شیوا مارکت، مالک باشگاه تراکتورسازی در مراسم معارفه مصطفی دنیزلی صحبت هایی را در خصوص آخرین وضعیت جابجایی این تیم انجام داد.

مالک باشگاه تراکتورسازی: هر بازیکنی که دنیزلی بگوید را به تراکتورسازی می آوریم

به گزارش خبرنگاران از تبریز، محمدرضا زنوزی در جلسه معارفه مصطفی دنیزلی گفت: در ابتدا از همه شما که به اینجا آمده اید تشکر می کنم. از همه میهمانان نهایت تقدیر و تشکر را دارم. میهمان اصلی ما، مصطفی دنیزلی است. او تنها مربی محسوب می گردد که با هر 3 تیم بزرگ ترکیه را قهرمان شده است.

وی اضافه کرد: دنیزلی را همه می شناسند و من هم از او تشکر می کنم که به تبریز آمد. دنیزلی آمده تا قهرمانی را به طرفداران و تمام مردم آذربایجان هدیه کند. با این بازیکنان ما این کار را انجام خواهیم داد.

مالک باشگاه تراکتورسازی ادامه داد: از همه طرفداران خواهش می کنم که اتحادشان را از دست ندهیم. اگر یک تیم باشیم صد درصد قهرمان هستیم و هیچ چیز نمی تواند قهرمانی از ما بگیرد.

زنوزی با اشاره به وضعیت جابجایی تراکتورسازی، اعلام نمود: 70 تا 80 درصد بازیکنان تیم که تاکنون جذب شده اند، سرمربی مان آنها را تایید نموده است. بعد از این 4، 5 بازیکن می توانیم جذب کنیم که همگی با نظر دنیزلی خواهند بود. کسی نمی تواند بگوید که بازیکن یا مربی به دنیزلی تحمیل شد. من در کار هیچ مربی دخالت ننموده ام و دنیزلی که جای خود دارد.

وی در انتها گفت: سال جاری دست به دست هم خواهیم داد تا به خواسته مان برسیم. من بارها گفتم که تیم کهکشانی را سال جاری می بندم نفر اول این تیم کهکشانی، مصطفی دنیزلی است. فقط برای شادی طرفداران هر بازیکنی که دنیزلی بگوید را به تراکتورسازی خواهیم آورد.

ح

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 7240

به "مالک باشگاه تراکتورسازی: هر بازیکنی که دنیزلی بگوید را به تراکتورسازی می آوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالک باشگاه تراکتورسازی: هر بازیکنی که دنیزلی بگوید را به تراکتورسازی می آوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید