محبوب شفر، چسبیده به سکوها

به گزارش شیوا مارکت، روح الله باقری دیگرجایی درتفکرات شفر ندارد. بازیکن آینده داری که درهفته های آغازین مرد همیشه ثابت ترکیب استقلال بود و حالا دربین 18 بازیکن هم جا نمی گیرد. عجیب نیست؟

محبوب شفر، چسبیده به سکوها

روزهای سیاه باقری دراستقلال

روح الله باقری زمانی که به استقلال آمد، همگان انتظارداشتند درخط آتش آبی ها به گزینه اول بدل شود. درهفته های آغازین حضوراین بازیکن درترکیب استقلال همین گونه هم بود و باقری با بازی های درخشان جای ثابتی درترکیب تیمش پیدا کرده بود. نمایش باقری به حدی امیدوارکننده بود که خیلی ها تصورمی کردند این بازیکن به زودی زود، راهی تیم ملی هم خواهد شد. باقری با آن دریبل های ناگهان و گل هایی که درهفته های نخست به ثمررساند دقیقا درهمین مسیرگام برداشت اما آرام آرام او ازتفکرات وینفرد شفرفاصله گرفت و ابتدا به نیمکت چسبیده و گاه وبیگاه به عنوان بازیکن تعویضی راهی میدان شد وسرانجام سرنوشت او به نقطه ای رسید که حالا پیش ازهربازی استقلال این خبرتکراری را می شنویم. خبراین است:روح الله باقری ازلیست استقلال خط خورد!

سرنوشت باقری حالا به نقطه ای رسیده که حتی نمی تواند نظرمثبت شفررا برای حضوردرترکیب 18نفره تیمش جلب کند واین وضعیت درحالی شگفت زده مان کرده که سرمربی آلمانی استقلال درهفته های آغازین لیگ علاقه وافری ازخود به این بازیکن نشان می داد وحتی بارها او را تمجید می کرد. کناررفتن تدریجی باقری بی ارتباط با خریدهای میانه فصل استقلال هم نیست. وقتی شفرخود زمینه حضوربازیکنانی همچون پاتوسی و ایسما را درتیمش فراهم کرده، یقینا درمسیربازی دادن به این بازیکنان گام خواهد برداشت ونتیجه این تصمیم می شود دوری باقری ازترکیب استقلال و حتی خروج ازلیست و انتقال به سکوها!

این وضعیت بدون شک باقری را به سمت جدایی ازاستقلال سوق خواهد داد. باقری که ظرفیت های بسیاری دارد و اگرشفرزمان کافی برای بدل ساختن این بازیکن به مهاجمی تاثیرگذارتررا صرف می کرد، بدون شک دراستقلال به یکی ازمهره های کلیدی بدل می شد اما سرمربی آلمانی استقلال کاری با این بازیکن کرده که حالا باید به فکرجدایی ازاستقلال باشد. باقری گرچه اکنون درقرارداد با باشگاه استقلال است اما دیگرتیم ها عمیقا علاقه دارند که او را به خدمت بگیرند ودرمیان تیم هایی که برایش پیغام فرستاده اند، تیم های همیشه مدعی قهرمانی لیگ هم دیده می شوند که این نشان دهنده، نوع نگاه دیگرمربیان به این بازیکن است.

به هرحال این شرایط را اکنون مهدی قائدی هم دراستقلال دارد و فقط روح الله باقری نیست که رنگ بازی کردن دراستقلال را نمی بیند. احتمالا قائدی هم بعد ازفصل استقلال را ترک خواهد کرد. البته اگروینفردشفرسرمربی آبی ها باشد.

دیگرخط خورده ها

اما درلیست استقلال مقابل العین دیگربازیکنان هم غایب بودند.اللهیار صیادمنش، خسرو حیدری و رضا کریمی نیز درکنارباقری نتوانستند راهی درلیست نهایی استقلال داشته باشند. خسرووصیادمنش مصدومیت دارند واحتمال دارد دربازی های آینده نیز غایب باشند. غیبت این بازیکنان باعث شد تا شفربا آسودگی ذهنی بیشتر18بازیکن بازی با العین را انتخاب کند.

10-270

sabzevartoday.ir: سبزوار: با مجله خبری تحلیلی سبزوار بروز باشید

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 4113

به "محبوب شفر، چسبیده به سکوها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبوب شفر، چسبیده به سکوها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید