محتمل نبودن بازگشت گردشگران خارجی به مصر تا حداقل دو سال دیگر

به گزارش شیوا مارکت، ایسنا/ براساس سخنان رئیس انجمن آژانس های مسافرتی مصر، محتمل نبودن بازگشت گردشگران خارجی به مصر تا حداقل دو سال دیگر مشاهده می شود.

محتمل نبودن بازگشت گردشگران خارجی به مصر تا حداقل دو سال دیگر

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

بازگشت جهانگردان خارجی به مصر؛ شاید 2 سال دیگر!

در حالیکه 10 هتل مجوز از سرگیری فعالیتشان را برای ارائه خدمات به جهانگردان داخلی دریافت کرده اند اما، ظاهرا بازگشت جهانگرد خارجی به این کشور باستانی زمانبر خواهد بود و بنابر گفته محمد فاروق، رئیس انجمن آژانس های مسافرتی مصر این فرآیند می تواند حداقل تا دو سال به طول بیانجامد.

او با اشاره به اینکه برخی از کشورها مذاکرتی را برای ازسرگیری فعالیت های جهانگردی با مصر بر اساس طرح مسیرهای امن جهانگردی و طبق استانداردها و دستورنامه های بهداشتی انجام داده اند، اضافه کرد: این استانداردها ابتدا در جهانگردی داخلی و پس از آن منطقه ای و در نهایت جهانگردی بین المللی مورد آزمایش قرار می گیرد و ادامه جهانگردی بین المللی در حداقل دو سال آینده محتمل نیست.

با این وجود و بر اساس اعلام اخیر وزارت جهانگردی مصر برخی هتل ها این کشور با ایجاد تمهیدات بهداشتی براساس استانداردهای سازمان جهانی بهداشت توانسته اند مجوز فعالیت برای پذیرش جهانگردان داخلی را دریافت کنند.

خالد العنانی، وزیر جهانگردی مصر پیش از این اعلام کرده بود که هتل ها تا ماه ژوئن با 25 درصد ظرفیت و پس از آن با 50 درصد از ظرفیت پذیرای مسافران داخلی خواهند بود.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: همگردی
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20108

به "محتمل نبودن بازگشت گردشگران خارجی به مصر تا حداقل دو سال دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محتمل نبودن بازگشت گردشگران خارجی به مصر تا حداقل دو سال دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید