محور هراز ساعاتی دیگر یک طرفه می شود

به گزارش شیوا مارکت، مقام مسئول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه محور کندوان از ساعت 15 امروز یک طرفه و تردد از جنوب به شمال این محور ممنوع می شود، گفت: محور هراز نیز از ساعت 14 امروز یک طرفه می شود.

محور هراز ساعاتی دیگر یک طرفه می شود

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در تشریح آخرین شرایط ترافیکی راه ها در روز جاری گفت: در حال حاضر اغلب جاده های اصلی کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

وی ادامه داد: طبق اطلاعات 2298 دستگاه ترددشمار جاده ای کل تردد ثبت شده در جاده ها در شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل 1.2 درصد کاهش دارد در همین مدت بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد و سهم خودرو های سنگین در ترافیک راه ها 15.5 درصد بود.

*آزادراه کرج ـ تهران با 123 هزار تردد پر ترافیک ترین جاده کشور

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در شبانه روز گذشته آزادراه کرج ـ تهران با 123 هزار و 456 تردد پر ترافیک ترین جاده کشور بود و پس از آن آزادراه های کرج ـ قزوین و قزوین ـ کرج پر ترافیک ترین جاده کشور بود.

*ممنوعیت تردد در محور کندوان از ساعت 15 امروز

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت 15 تا 24 امروز از دوراهی شهرستانک به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام پلیس راه در محل تردد خودرو از ساعت 18 تا 24 امروز 26 اردیبهشت از مرزن آباد، کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

وی ادامه داد: در محور هراز نیز از ساعت 16 تا 22 امروز تردد خودرو از رودهن به سمت آمل ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه تردد خودرو از ساعت 18 تا 22 امروز از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشا یک طرفه است.

محرابی نیا یادآور شد: در محور کندوان تردد تریلر و کامیون و در محور هراز تردد تریلر ممنوع است، همچنین در محور هراز تردد کامیون غیر از عاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24 امروز ممنوع است.

وی یادآور شد: تردد موتورسیکلت نیز تا ساعت 6 روز آینده 27 اردیبهشت در هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران ـ مشهد ممنوع است.

* انسداد 10 جاده به دلیل نبود ایمنی

وی گفت: در حال حاضر 10 محور به دلیل نبود ایمنی مسدود است که در این باره می توان به محور هایی نظیر مقطع رودبار به تنکابن در آزادراه قزوین ـ رشت، محور قزوین ـ همدان جاده رودبار ـ کهنوج، جاده رودبار ـ قلعه گنج، محور خرم آباد ـ پلدختر و جاده شمشک ـ دیزین اشاره کرد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: همچنین در منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال هر روز غیر از ایام تعطیل و روز های پیش و بعد از تعطیلات چند روزه تا پیش از تعطیلات عید فطر راستا از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد مسدود و محور های جایگزین کندوان، هراز و فیروزکوه است.

*ترافیک سنگین در محور کندوان راستا جنوب به شمال

وی بیان نمود: در حال حاضر در محور چالوس راستا جنوب به شمال ابتدای محور تا منطقه کُندر ترافیک سنگین است و در محور های هراز، فیروزکوه، آزادراه رشت ـ قزوین و آزادراه قزوین ـ رشت ترافیک روان است.

وی یادآور شد: آزادراه قزوین ـ رشت مسدود بوده و تردد از محور قدیم قزوین ـ رشت انجام می شود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها بیان نمود: همچنین محور قزوین ـ همدان مسدود است و تردد از راستا جایگزین روبه رو به صورت دو طرفه انجام می شود.

tour-thailand.ir: تایلند: سفر به کشور زیباییهای جنوب شرق آسیا، بانکوک، پوکت، پاتایا، سامویی، کرابی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20028

به "محور هراز ساعاتی دیگر یک طرفه می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محور هراز ساعاتی دیگر یک طرفه می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید