محور کندوان از ساعت 13 امروز یک طرفه می گردد

به گزارش شیوا مارکت، تردد انواع وسایل نقلیه همزمان با انتها تعطیلات عید سعید فطر از ساعت 13 امروز (آدینه) تا 2 بامداد روز بعد از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای قطعه یک آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است.

محور کندوان از ساعت 13 امروز یک طرفه می گردد

به گزارش خبرنگاران از مرکز مدیریت راه های کشور از آخرین شرایط جاده های شمالی اکشور، اکنون ترافیک سنگینی در جاده چالوس جهت جنوب به شمال محدوده هزارچم گزارش شده است.

تردد در جاده های هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین - رشت جهت (رفت و برگشت) روان است و همچنین جاده های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور نیز اکنون به استثنای جاده های مسدود و ممنوع، مابقی جاده های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2هزار290 تردد شمار فعال در جاده های برون شهری، نسبت به روز قبل 0.2 درصد افزیش تردد را نشان می دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 14.2 اوج تردد بین ساعت 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعت 4 تا 5 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعت مناسبتری را برای سفر انتخاب نمایند.

بر اساس اعلام این مرکز از محدودیت های ترافیکی تا روز شنبه 10 خرداد ماه،تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز شنبه دهم خرداد از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

همچنین در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج (میدان امیرکبیر) و ابتدای قطعه یک آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 امروز تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و تهران بصورت یکطرفه خواهد بود.

همچنین این مرکز گزارش داد در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از جهت شمال به جنوب یا جنوب به شمال محورهای هراز و کرج - چالوس اعمال خواهد شد.

banima.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 اسفند 1401 بروزرسانی: 3 اسفند 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 20385

به "محور کندوان از ساعت 13 امروز یک طرفه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محور کندوان از ساعت 13 امروز یک طرفه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید