مدارس به آموزش مهارت های اساسی زندگی نگاه ویژه داشته باشند

به گزارش شیوا مارکت، معاون وزیر آموزش وپرورش گفت: مدارس در حوزه آموزش مهارت های اساسی زندگی به دانش آموزان، از جمله تصمیم گیری، اعتماد به نفس، قدرت نه گفتن ورود نمایند وتوجه ویژه داشته باشند.

مدارس به آموزش مهارت های اساسی زندگی نگاه ویژه داشته باشند

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، فاطمه مهاجرانی امشب با اشاره به اهداف سفر خود به استان هرمزگان و سپس بندرلنگه، اظهار کرد: صبح امروز که وارد هرمزگان شدیم ابتدا مدرسه خیرساز فرزانگان دخترانه در شهر میناب را افتتاح کردیم و از آنجایی که بازدید از مدارس استان ها برای ما به جهت ملاحظاتی که در سیاست گذاری لازم داریم فرصت مغتنمی است، راهی شهرستان بندرلنگه شدیم.

وی اضافه نمود: مدارس خوب و منظمی را در بندرلنگه مشاهده کردیم. یکی از مهمترین موضوعاتی که درسیاست گذاری حوزه ملی مهم است این است که آنچه در ستاد مصوب می شود در مدارس چگونه اجرا می شود.

معاون وزیر آموزش و پرورش اضافه نمود: بازدید مدارس و دیدن عملکرد آنها برای هر سیاست گذاری در حوزه آموزش وپرورش بسیار موثر و مهم است.

مهاجرانی با تاکید به اینکه مدارس باید به مهارت های زندگی نگاه ویژه داشته باشند، گفت: مدارس در حوزه آموزش مهارت های اساسی زندگی به دانش آموزان از جمله تصمیم گیری، اعتماد به نفس و قدرت نه گفتن ورود نمایند و توجه ویژه داشته باشند.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان کشور ابراز امیدواری کرد: مدارس استعدادهای درخشان با پارک های علم وفناوری ارتباط تنگاتنگی داشته باشند و رسالت آموزش و پرورش این است که انسان های منظم و چهارچوب دار تربیت کند.

مهاجرانی بیان داشت: فردا هم بنا است که در انجمن اولیاء و مربیان هرمزگان شرکت کنیم و برنامه سند تحول داشته باشیم. امیدواریم طی این دو روز آنچه که وظیفه ما است بتوانیم به خوبی انجام دهیم.

managore.ir: ایستگاه بازی: آشنایی با بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 12480

به "مدارس به آموزش مهارت های اساسی زندگی نگاه ویژه داشته باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدارس به آموزش مهارت های اساسی زندگی نگاه ویژه داشته باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید