مربی پدیده: تیم ما از نظر فوتبالی رو به رشد است، گل دوم ذوب آهن آفساید بود

به گزارش شیوا مارکت، امجد شکوه مقام مربی پدیده مشهد اعتقاد دارد، این تیم به لحاظ فوتبالی در حال رشد بوده و مقابل ذوب آهن نمایش قابل قبولی داشته است.

مربی پدیده: تیم ما از نظر فوتبالی رو به رشد است، گل دوم ذوب آهن آفساید بود

به گزارش خبرنگاران از مشهدمقدس، امجد شکوه مقام مربی تیم فوتبال پدیده مشهد پس از شکست 2 بر یک این تیم مقابل ذوب آهن اصفهان در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، گفت: واقعاً باید از بازیکنان پدیده تشکر کنم. شرایط ما برای این بازی اورژانسی بود. شش هفت بازیکن مان سرما خورده بودند و شرایط عادی نداشتند.

وی درباره اینکه گویا این سرماخوردگی مربوط به اسکان بازیکنان در یک مسافرخانه در تهران است، گفت: نه، اینطور نیست. این سرماخوردگی اپیدمی شده است. ما اردوی خوبی در تهران داشتیم و شرایط مان خوب شده بود. یک میزان این سرماخوردگی تمرکز بازیکنان را آورد پایین و باعث شد این گل ها را بخوریم.

مربی تیم فوتبال پدیده اعلام نمود: امیدوارم داور به درستی تصمیم گرفته باشد، اما ما فیلم بازی را دیدیم و به نظرم گل دوم ذوب آهن آفساید بود. امیدوارم ما اشتباه نموده باشیم.

شما می گویید شرایط تیم اورژانسی است، اما در هر بازی این صحبت ها می گردد. یک بازی توپ نیست و یک بازی آب وجود ندارد. واقعاً برای تیم پدیده چه کاری انجام می گردد؟، وی در واکنش به طرح این موضوع گفت: اگر بخواهم از نظر فوتبالی صحبت کنم، تیم ما رو به رشد است. شرایط از نظر کادر فنی در حال بهتر شدن است و شرایط ما نسبت به بازی با طرفدار بهتر بود و باز هم بهتر خواهد شد. ما بازی را باختیم و همه ناراحت هستیم، اما نباید در این بازی شکست می خوردیم، چون بهتر از ذوب آهن بازی کردیم.

وی درباره دلیل غیبت اکبر میثاقیان گفت: آقای میثاقیان پس از جراحی اش یک میزان کسالت پیدا کرد. نبود او به ما ضربه وارد کرد و امیدوارم در بازی بعدی با قدرت روی نیمکت مان حضور داشته باشد.

مربی تیم فوتبال پدیده درباره اینکه گویا وحید بیاتلو مسئولیتی ندارد، اما از روی سکوها تیم را راهنمایی می کرد، گفت: ما یک کادر فنی هستیم و همه با هم کار می کنیم. اگر در خصوص فوتبال بخواهیم صحبت کنیم، تیم خیلی خوب بازی کرد و سایر مسائل حاشیه ای است.

شکوه مقام بعلاوه در خصوص اینکه بازیکنان تیم فوتبال شهر خودرو مصاحبه ننموده و اعلام نمودند ممنوع المصاحبه هستند، اعلام نمود: سؤال بعدی.

وی بعلاوه در واکنش به این مسئله که آیا اردوی این تیم در تهران همچنان ادامه خواهد داشت، گفت: مدیریت باید در این خصوص تصمیم بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 29737

به "مربی پدیده: تیم ما از نظر فوتبالی رو به رشد است، گل دوم ذوب آهن آفساید بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی پدیده: تیم ما از نظر فوتبالی رو به رشد است، گل دوم ذوب آهن آفساید بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید