مربی گل گهر: آقای ساپینتو لات کجا هستید؟

به گزارش شیوا مارکت، مجتبی سرآسیایی که به شدت از رفتار ساپینتو ناراحت شده است در کنفرانس بعد از بازی به این موضوع واکنش تندی نشان داد.

مربی گل گهر: آقای ساپینتو لات کجا هستید؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مجتبی سرآسیایی مربی گل گهر سیرجان بعد از شکست مقابل استقلال در کنفرانس خبری گفت: به تیم خوب و بزرگ استقلال تبریک میگویم. اول در رابطه با فوتبال و کیفیت آن صحبت می کنم. باید به بازیکنان خودمان خدا قوت بگویم که کوشش زیادی کردند و تقریبا آن چیزی که می خواستیم را در این بازی پیاده کردند و موقعیت های زیادی به وجود آوردند ولی فوتبال بی رحم است و یک جریمه کننده بزرگ است که این جریمه امروز نصیب ما شد و موقعیت های زیادی که ایجاد کردیم و تبدیل به گل نکردیم با کمترین موقعیتی که به حریف دادیم سه امتیاز را به استقلال واگذار کردیم و ناراحتی ما از این قضیه است.

وی ادامه داد: روی بحث پنالتی هیچ صحبتی نداریم و صد در صد پنالتی بود. فوتبال را در زمین و در یک شرایط فوتبالی به خاطر اشتباهاتی که داشتیم و موقعیت هایی که تبدیل به گل نکردیم دو بر یک واگذار کردیم. اشتباهات فاحشی که روی دو گل داشتیم. قطعاً انتظارات ما بیشتر از این بود، با تدابیر آقای قلعه نویی روی این مسائل کار خواهیم کرد.

مربی گل گهر سیرجان در خصوص قضاوت داور عنوان نمود: بحث پنالتی درست بود اما تنها چیزی که رخ داد ما چون مکرر اشتباهات بد داوری در گذشته برای ما رخ داده بود این حساسیت در تیم و بازیکنان ما بود و با کوچکترین مسئله این حساسیت و اتفاقات گذشته تیم ما را چه روی نیمکت و چه در زمین بازی اذیت می کرد و این تاثیر عصبی بزرگی داشت. به کرات این اتفاق در بازی با استقلال و بازی های گذشته افتاده بود و این نکته سیاه این بازی بود.

وی در خصوص درگیری های دو نیمکت و رفتار ساپینتو اینگونه واکنش نشان داد: ناراحتی ما به خاطر رفتار زشت سرمربی تیم بزرگ استقلال است . با تمام احترامی که برای تیم استقلال و هوادارانش قائل هستم واقعا رفتار ساپینتو چاله میدانی بود و این رفتار برای کنار زمین مناسب نیست. در صحنه ای که ما داریم به سمت داور می رویم وسط راه با دستیار آقای قلعه نویی درگیر شد و در سینه اش کوبید و وقتی اخراج شد دوباره به سمت ما حمله کرد. مگر مصونیتی دارید که رفتار شما با مربیان دیگر فرق می نماید؟ چند بار این رخ داده است. کنار زمین به شیشه پایین پله لگد زد،به سمت مربیان ما دوید که همه گرفتنش. ایشان سپر آهنی دارد؟ اگر این رفتار را یک مربی ایرانی انجام داده بود 10 جلسه محرومش می کردند. مگر می گردد این اتفاق به همین راحتی بیفتد؟ این چه شرایطی است؟ چه شخصیتی است؟ هیچ کس نمی تواند به راحتی از نام بزرگ استقلال و هوادارانش بگذرد ولی مگر میگردد از رفتار زشت ایشان گذر کرد؟ آن هم در شرایطی که مسائل داخلی گریبان گیر ما است و همه عصبی هستیم. مردم ما تحت فشار هستند. اگر این بازی تماشاچی داشت فکر میکنید یک مشکل خیلی بزرگ ایجاد نمی شد؟

سرآسیایی یادآورد شد: چه کسی قرار است جلوی این ها را بگیرد؟ که به این راحتی این تو چند دفعه به خودش اجازه داده رفتار های این مدلی را انجام بدهد. شما لات کجا هستید؟ چقدر خیالت راحت است که این ناهنجاری ها را در بازی به این بزرگی اتجام می دهی؟ انشاالله که تمام مسائل ما که این کوچکترینش است به زودی حل گردد و خیلی زود شاهد یک شرایط امن و خوب در کنار همدیگر باشیم.

منبع: فرارو
انتشار: 10 مهر 1401 بروزرسانی: 10 مهر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 29968

به "مربی گل گهر: آقای ساپینتو لات کجا هستید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی گل گهر: آقای ساپینتو لات کجا هستید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید