مرجانه گلچین ، دلم می خواهد حال مردم خوب گردد

به گزارش شیوا مارکت، مرجانه گلچین که در سریال نوروزی زوج یا فرد بازی دارد، معتقد است که باید آنچه در اجتماع وجود دارد در تلویزیون نمایش داده گردد؛ زیرا دوگانگی اجتماع و تصویر بین مردم فاصله می اندازد.

مرجانه گلچین ، دلم می خواهد حال مردم خوب گردد

به گزارش ایسنا؛ این بازیگر درباره سریال نوروزی شبکه سه سیما، شرح داد: این سریال در خدمت یک کار کمدی است. ویژگی بازیگری که در ژانر جدی کار می نماید با طنز متفاوت است. من هم برحسب ویژگی کار طنز جلوی دوربین می روم. زمانی که بازیگری در سریالی بازی کرد و اسمش را در تیتراژ قبول دارید و باور کردید یعنی توانسته نقش خود را خوب ایفا نماید. من این دریافت حس تفاوت از سریال را به عهده مردم گذاشته ام که ببینند و مرجان گلچین را در این نقش بپذیرند.

او با اشاره به داستان سریال زوج یا فرد بیان نمود: قصه این سریال درباره مردم، دغدغه ها، روزمرگی ها، مسائل آن ها و مسائل روز اجتماع است.

این بازیگر تلویزیون گفت: من با صد درصد انرژی سرکار می آیم چون کارم و مخاطبان را دوست دارم و می دانم مردم در این روزها احتیاج دارند که بخندند و مقداری از مسائلشان شاید اینگونه تقلیل پیدا کند. طبیعتاً من در حرفه خود به عنوان بازیگر این مسؤولیت را دارم که به بهترین شکل ایفای نقش کنم. فیلمنامه این سریال صرفاً به این قصد نوشته نشده که بخنداند بلکه موقعیت هایی طراحی می نماید و داستان، شما را در موقعیت قرار می دهد.

گلچین با اشاره به نقش خود در سریال زوج یا فرد بیان نمود: من نقش آفاق را بازی می کنم که یک مادر با تمام دلشوره ها و دغدغه هایش است. او یک پسر و برادر جوان دارد و برای فرزند خود کوشش می نماید و جان خود را فدا هم می نماید.

او افزود: من به دلیل حضور مهران مهام و گروهی که وجود دارد، قبول کردم که در این سریال بازی کنم. ما در این گروه همدیگر را می فهمیم، انرژی مان هم خوانی دارد. ضمن اینکه من در کارهای قبلی ام هم با یوسف تیموری و مهران غفوریان هم بازی بودم.

این بازیگر درباره وضعیت فراوری سریال های کمدی در تلویزیون توضیح داد: برای کسانی که دغدغه مردم را داشته باشند، ساختن سریال طنز یک رسالت است. اگر فکر می کنیم باید ادای دین کنیم باید با دست باز این اتفاق بیفتد نه با وجود بایدها و نبایدها. اگر به واقعیت نزدیک باشیم همیشه سوژه نابی وجود دارد که مردم می توانند از آن چیزی یاد بگیرند وگرنه همه کارها تکراری است.

او ادامه داد: در سریال سازی باید طرح نو بیاوریم تا مخاطبان با اشتیاق جلوی تلویزیون بنشینند وگرنه شبکه های خارجی را می بینند چون خوش آب و رنگ است و حتی اگر سوژه نداشته باشند، چیزی را نشان می دهند که دوست داری آن شبکه ها را نگاه کنی. اگر می خواهیم سریال خوب بسازیم باید وقت بگذاریم، هزینه کنیم و کارشناسان درباره آن تحقیق نمایند و طرح بدهند تا کار ناب و به روزی بسازیم.

گلچین در پاسخ به این پرسش که اغلب بازیگران دستمزد برایشان اهمیت دارد و به کیفیت توجه نمی نمایند، بیان نمود: ما با صداوسیما کار می کنیم؛ بنابراین نمی توانیم دنبال پروژه عجیب و غریب باشیم. دستمزد در تلویزیون استاندارد دارد البته اگر بتوانی آن را در زمان مناسب دریافت کنی وگرنه باید دنبال دستمزد خود باشی. من که سال هاست در تلویزیون کار می کنم دستمزد عجیب و غریبی در تلویزیون نمی دهند زیرا اگر بازیگری یک سال کار کند و چندسال بیکار باشد، دستمزد عجیبی نیست.

این بازیگر درباره سال 97 گفت: مسائل مردم که به حوزه هنر هم سرایت نموده و از دست دادن همکارانمان، از بدی های سال 97 بود.

او در پاسخ به پرسشی درباره آرزویش برای سال 98 هم ادامه داد: من حالِ خوش که در حال حاضر وجود ندارد را برای مردم آرزو می کنم و دلم می خواهد حالمان خوب گردد اما نیست. آن هایی که می دانند، باید کاری نمایند تا حالمان خوب گردد.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1686

به "مرجانه گلچین ، دلم می خواهد حال مردم خوب گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرجانه گلچین ، دلم می خواهد حال مردم خوب گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید