مهدی تاج: هیچکدام از ماموریت های فدراسیون فوتبال معطل نمانده است

به گزارش شیوا مارکت، به گزارش خبرنگاران، مهدی تاج در جلسه مجمع عمومی عادی و انتخاباتی سازمان لیگ فوتسال که به میزبانی هیات فوتبال استان خراسان رضوی و مشهدمقدس برگزار گردید، گفت: بسیار خرسندیم که فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی ما بسیار رشد نموده و به تمامی عوامل دخیل در این حوزه دست مریزاد و خسته نباشید عرض می کنم چرا که در سخت ترین شرایط، ارزشمندترین دستاوردها را کسب نموده اند.

مهدی تاج: هیچکدام از ماموریت های فدراسیون فوتبال معطل نمانده است

وی در ادامه گفت: امیدواریم در دیدار روز 5 شنبه تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل تیم ملی عراق به موفقیت دست پیدا کنیم و حریف را شکست دهیم؛ تیم فوتبال ساحلی ما نیز سوم دنیا شده و در مسابقات بین قاره ای نیز امیدواریم نتیجه مطلوب حاصل گردد.

تاج با بیان اینکه مجموع دریافتی فدراسیون فوتبال از وزارت ورزش و جوانان طی یک سال اخیر فقط 3 میلیارد تومان بوده است، اضافه نمود: دولت با شرایط بسیار سختی روبروست و ما تنها برای بازی مقابل بحرین و اعزام بازیکنان به این کشور از وزارتخانه هزینه های مربوطه را دریافت کردیم.

رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: هزینه های برگزاری مسابقات بسیار سنگین شده به نحوی که هر بازیکن لژیونر که برای تیم ملی ما به میدان می رود، حدود 300 تا 400 میلیون تومان برای فدراسیون هزینه دارد.

تاج اضافه نمود: همین که فوتبال و فوتسال ما در چنین شرایطی روی پاست و در حال فعالیت است، جای تقدیر و تشکر دارد؛ هیچکدام از ماموریت های فدراسیون معطل نمانده و مطابق برنامه پیش می رویم.

وی در خاتمه گفت: ساختمان فوتسال هفته آینده و مصادف با 17 ریبع الاول به بهره برداری خواهد رسید؛ فدراسیون فوتبال هزینه بسیار زیادی برای تجهیز این مجموعه انجام داده و خدمتی است برای جامعه فوتسال کشور..

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 13341

به "مهدی تاج: هیچکدام از ماموریت های فدراسیون فوتبال معطل نمانده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی تاج: هیچکدام از ماموریت های فدراسیون فوتبال معطل نمانده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید