نجفی: سخنان اسلامی انسان را یاد دولتمردان سابق می اندازد

به گزارش شیوا مارکت، نماینده مردم بابل در مجلس گفت: رویکرد اسلامی غیرواقعی است. رویکرد ایشان غیرتعاملی است. ایشان اعتقادی به تعامل با نمایندگان ندارد.

نجفی: سخنان اسلامی انسان را یاد دولتمردان سابق می اندازد

به گزارش خبرنگاران، علی نجفی خوشرودی در جلسه علنی نوبت شب (شنبه) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با وزارت محمد اسلامی به عنوان وزیر پیشنهادی راه و ترابری، گفت: حرفهای ایشان ما را یاد دولتمردان سابق می اندازد. به کدام شاخص استناد نموده اید که در استانداری مازندارن در طول یک سال به اندازه 15 سال کار نموده اید؟ شما با کدام روش، منابع و برنامه ها می خواهید مسائل راه های روستایی کشور را حل کنید؟

وی خواهان پخش فیلمی از اظهارات محمد اسلامی در خصوص در واکنش به درخواست انتصاب مدیران استانی شد.

در این فیلم خبرنگار از وزیر می پرسد شما برای انتصاب شایستگان چه خواهید کرد؟ چقدر به سفارش نمایندگانی که خواهان انتصاب افراد مدنظرشان است، توجه می کنید؟ که اسلامی هم در پاسخ به پرسش خبرنگار گفت بنده کوشش می کنم براساس شایسته سالاری عمل کنم و در سفارشات هم بر همین اساس رفتار خواهم کرد و به سخنان و درخواست هایی که به شایسته سالاری توجهی نمی نمایند، اهمیتی نمی دهم و اصلا این سخنان را باید از گوش شنید و از گوش دیگر در کرد.

نماینده مردم بابل در مجلس ادعا کرد: ایشان فضای ناامنی را در استان مازندران به وجود آورده است. اگر این رفتارها و التهابات ناشی از آن به بدنه وزارت راه و شهرسازی پمپاژ گردد چه کسی جوابگو خواهد بود؟

نجفی خشرودی مدعی هدر رفتن میلیاردها تومان از سرمایه های ملی کشور سخن گفت و اضافه کرد: مسوولیت میلیاردها تومان پول کشور در شرکت هواپیماسازی شاهین شهر اصفهان به هدر رفت. در استانداری مازندران به جز شعارگرایی، و کلی گویی چیز دیگری نداشته است؟ یک روز سابقه کار در وزارت کار ندارید، عملکرد شما ازهم اکنون معین است.

وی ادامه داد: هیچ شناختی نسبت به نیروی انسانی، برنامه های کلان و کلان سازمان ندارید. هیچ مطابقتی بین برنامه شما و قوانین کلان وجود ندارد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: آقای رییس جمهور در مجلس گفتند در بخش مسکن بدهکار مردم هستیم چگونه می خواهید این بدهکاری را جبران کنید؟

sloblag.com: مجله سلو بلاگ: مجله تفریحی سرگرمی خبری سلو

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1460

به "نجفی: سخنان اسلامی انسان را یاد دولتمردان سابق می اندازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجفی: سخنان اسلامی انسان را یاد دولتمردان سابق می اندازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید