نزدیک ترین دوست ملانیا دست به قلم شد ، نگارش کتاب افشاگرانه علیه بانوی اول کاخ سفید

به گزارش شیوا مارکت، دستیار ارشد و دوست 15 ساله ملانیا ترامپ که نقشی اساسی در خو دریافت او با فضای کاخ سفید داشت، یک کتاب افشاگرانه علیه دوست پیشین خود و همسر رئیس جمهوری آمریکا نوشته است.

نزدیک ترین دوست ملانیا دست به قلم شد ، نگارش کتاب افشاگرانه علیه بانوی اول کاخ سفید

به گزارش خبرنگاران به نقل از گاردین، استفانی وینستن ولکف اندکی پس از پیروزی دانلد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری 2016 به سمت دستیار ارشد و مشاور ملانیا برگزیده شد و به همسر ترامپ کمک کرد از نیویورک به واشنگتن و کاخ سفید منتقل شود. هر چند همان زمان اعلام شده بود خدمت استفانی به ملانیا بدون دستمزد است اما اقامت او در کاخ سفید چندان دوام نیاورد و دستیار ارشد بانوی اول در فوریه 2018 اخراج شد.

دفتر ملانیا ترامپ همان زمان دلیل اخراج استفانی وینستن ولکف را دریافت 26 میلیون دلار دستمزد برای ترتیب دادن مراسم معارفه ترامپ در اوایل 2017 و مسائل مربوط به آن اعلام کرده بود. با این حال، دستیار پیشین ملانیا مدعی شد رقمی که برای آن مراسم گرفته کمی کمتر از 1.3 میلیون دلار بوده و تمام آن بین کارکنان شرکت او تقسیم شده است. از لحظه خروج ولکف از کاخ سفید 15 سال رابطه محبت آمیز این دو به پایان رسید و دستیار پیشین اخراج خودش را به افتادن زیر اتوبوس تشبیه کرد.

وینستن ولکف اندکی بعد با بازرسان فدرال در منهتن برای روشن شدن شیوه هزینه کرد بودجه 107 میلیون دلاری کمیته مراسم معارفه ترامپ همکاری کرد و این البته پایان کار او نبود. دوست پیشین ملانیا در دو سال اخیر بیکار ننشست و کتابی افشاگرانه و انفجاری به نام من و ملانیا نوشت که گالری بوکس آن را اول سپتامبر روانه بازار می کند. این شرکت زیرمجموعه سایمن اند شوستر است که به تازگی کتاب افشاگرانه جان بولتن را منتشر کرده است.

خاطره های وینستن ولکف شامل جزئیات دوران حضور او در بال غربی کاخ سفید است؛ جایی که دفتر بانوان اول کاخ سفید در آن واقع شده است. رئیس جمهوری آمریکا در بال غربی مستقر است. یار نزدیک ملانیا در کتاب خود از موضوع هایی چون آغاز دوستی، سفر از نیویورک به واشنگتن، ورود به کاخ سفید به عنوان مشاور امین بانوی اول، اخراج جنجالی و پرسر و صدا و البته زندگی پس از واشنگتن نوشته و انتظار می رود کتاب او با استقبال روبرو شود.

وینستن ولکف را نزدیک ترین دوست و مشاور ملانیا ترامپ می دانستند که در کارهای انسانمحبت آمیز هم فعالیت می کرد. پس از جدا شدن راستا این دو دوست، ولکف به نیویورک تایمز گفته بود انتظار داشت همچنان یک منبع مطمئن برای مشاوره دادن به ملانیا باقی می ماند. کارشناسان پیش بینی می کنند آنچه وینستن ولکف در کتاب خود من و ملانیا نوشته، نوری دیگر بر زوایای تاریک پرتنش ترین کاخ سفید تاریخ بتاباند.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 21424

به "نزدیک ترین دوست ملانیا دست به قلم شد ، نگارش کتاب افشاگرانه علیه بانوی اول کاخ سفید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نزدیک ترین دوست ملانیا دست به قلم شد ، نگارش کتاب افشاگرانه علیه بانوی اول کاخ سفید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید