عملکرد ترامپ در مناظره سه شنبه یک ننگ ملی است

به گزارش شیوا مارکت، نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا در نخستین مقصد تور زمینی خود با قطار در سراسر ایالت های غرب میانه کشور، عملکرد رئیس جمهوری آمریکا و رقیب جمهوری خواهش در مناظره سه شنبه شب در اوهایو را یک ننگ ملی خواند.

عملکرد ترامپ در مناظره سه شنبه یک ننگ ملی است

به نقل از شبکه ای بی سی نیوز، جو بایدن، نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر به خبرنگارانی که در مقابل قطار دربستی امترک در شهر الیانس واقع در ایالت اوهایو ایستاده بودند، گفت: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا مثل همیشه خودش را به معرض نمایش گذاشت و به نظر من این یک ننگ ملی بود. امیدوارم که مردم آمریکا به ویژه آنهایی که هنوز درخصوص رای خود تصمیم نگرفته اند به درستی برای خود تجزیه و تحلیل کنند که کدامیک از ما دو نامزد حقیقتا به نگرانی هایشان پاسخ داده ایم.

بایدن روز چهارشنبه تور یک روزه 200 مایلی خود با قطار در سراسر ایالت های کلیدی اوهایو و پنسیلوانیا را آغاز کرد و در حالی که برنامه اقتصادی اش را معرفی می کند، امیدوار است نظر رای دهندگانی را که در سال های اخیر از حزب دموکرات دور شده و در سال 2016 میلادی کاخ سفید را تقدیم دونالد ترامپ کردند، جلب کند.

در شهر الیانس، بایدن به ناکامی ترامپ در مناظره سه شنبه شب در رد برتری طلبی سفیدپوستان اشاره کرده و از وی به خاطر حمایت از برتری سفیدپوستان انتقاد کرد.

در جریان مناظره سه شنبه شب، ترامپ به جای محکوم کردن گروه راست افراطی پسران مغرور در ناآرامی ها و خشونت های اخیر، از این گروه خواست که عقب بایستند.

بایدن گفت: ترامپ در جریان این مناظره اظهار کرد: پیام من به گروه پسران مغرور و دیگر گروه های حامی برتری طلبی سفیدپوستان این است که دست نگه دارند و عقب بایستد. این ما نیستیم. این ما به عنوان مردم آمریکا نیستیم. من معتقدم که ترامپ اگر در انتخابات شکست بخورد حتما از قدرت کنار خواهد رفت چرا که چاره و گزینه دیگری ندارد.

بایدن با تاکید بر مشارکتش در دو مناظره آینده که برای ما آینده به ترتیب در شهر میامی واقع در ایالت فلوریدا و در شهر نشویل واقع در ایالت تنسی برنامه ریزی شده، گفت: من منتظر رسیدن زمان این مناظره ها هستم اما امیدوارم این بار نامزدهای انتخابات اجازه داشته باشند آزادانه و بدون قطع شدن حرف هایشان به سوالات پاسخ دهند.

وی افزود: من درباره مناظره دوم یا سوم حدس نمی کنم اما امیدوارم راهی وجود داشته باشد که کمیسیون مناظرات بتواند از طریق آن بر توانایی ما برای پاسخ به سوالات بدون آنکه حرف هایمان قطع شود، کنترل داشته باشد.

بایدن درباره مناظره سه شنبه شب گفت: این مناظره و این انتخابات قرار است درباره شما و همه افرادی که باعث تغییر شده اند، باشد. آیا رئیس جمهوری شما به هیچ وجه درک می کند که شما در چه شرایطی قرار دارید؟ سوال اینجاست که آیا او می بیند که شما در حال حاضر کجا قرار گرفته اید و می خواهید کجا باشید؟ آیا او اصلا به این مساله اهمیتی می دهد؟

پس از آنکه روزنامه نیویورک تایمز از شرایط اقتصادیات ترامپ گزارش داد و گفت که وی طی دو سال تنها 750 دلار اقتصادیات پرداخت کرده و فرار اقتصادیاتی داشته است، بایدن درخصوص موضوع اقتصادیات، ترامپ را هدف گرفت و گفت: ترامپ سهم عادلانه خود در اقتصادیات ها را پرداخت نمی کند. او می گوید از آنجایی که باهوش است این کار را انجام می دهد. آیا ما احمق هستیم که قوانین را رعایت می کنیم؟

،ایسنا

مجله زیبایی زندگی: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 23818

به "عملکرد ترامپ در مناظره سه شنبه یک ننگ ملی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد ترامپ در مناظره سه شنبه یک ننگ ملی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید