نیمکت خالی ذوب آهن به کدام مربی می رسد؟

به گزارش شیوا مارکت، سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن و جانشین امید نمازی فردا معرفی خواهد شد.

نیمکت خالی ذوب آهن به کدام مربی می رسد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، عملکرد تیم فوتبال ذوب آهن در هفته های اخیر به نحوی بود که قطع همکاری توافقی بهترین تصمیم برای امید نمازی و مدیریت این باشگاه قلمداد می شد، اتفاقی که عصر امروز رخ داد و دستیار پیشین کارلوس کی روش رسماً از جمع ذوبی ها جدا شد.

دیروز قرار بود نشست هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن برگزار گردد که به دلیل غیبت سعید آذری و شاهرخ شهنازی، جلسه رسمیت پیدا نکرد و تنها مدیران ارشد باشگاه به گفت وگو در مورد شرایط تیم پرداختند. امروز با حضور سعید آذری که اتفاقاً حامی امید نمازی هم بود، بحث و آنالیز در جهت اصلاح امور مربوط به تیم صورت گرفت که خروجی آن توافق برای قطع همکاری بود.

نمازی رفت و از زمان رفتنش رایزنی ها برای انتخاب جانشین او با شدتی بیشتر از قبل در حال اجرا است. تا به این لحظه علیرضا منصوریان و مجتبی حسینی در صدر گزینه های باشگاه ذوب آهن هستند، اما در این بین شانس سرمربی پیشین آبی ها بیش از مجتبی حسینی است که با ذوبی ها حضور در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان سرمربی را هم تجربه نموده است.

در باشگاه ذوب آهن به مانند دیگر باشگاه های صنعتی کشورمان نقش اسپانسر و کارخانه حامی تیم در انتخاب سرمربی پررنگ تر از دیگر باشگاه ها و ظاهراً تمایل مدیریت کارخانه به همکاری با سرمربی پیشین آبی هاست، او که از حمایت برخی چهره های تأثیرگذار سیاسی هم برخوردار است.

باید منتظر ماند تا فردا که سرمربی ذوب آهن معین می گردد، فعلاً که منصوریان نزدیک تر از دیگر گزینه های به نیمکت خالی فولادشهر است.

beauty-of-life.ir: دور زمین: آشنایی با زیبایی های دنیا در مجله سرگرمی و گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: shivamarket.ir شناسه مطلب: 1954

به "نیمکت خالی ذوب آهن به کدام مربی می رسد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیمکت خالی ذوب آهن به کدام مربی می رسد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید